כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

בגיל 48: מתנדב מד"א יוסי שמולביץ' מחולון חגג בר מצווה בכותל

לקראת יום הזיכרון הבינלאומי לשואה ולגבורה, יצאו לפולין שתי משלחות של מגן דוד אדום, בהשתתפות שבעים ושבעה חובשים ופראמדיקים. כשהגיעו לבקר בבית הכנסת העתיק בעיירה זמושץ', עלו רבים ממשתתפי המשלחת לתורה, ביניהם, גם יוסי שמולביץ' מחולון. חבריו של יוסי למשלחת לא יכלו שלא לשים לב להתרגשות הרבה שניכרה על פניו. אז, הוא סיפר להם בדמעות כי זו הפעם הראשונה בה הוא עולה לתורה, וכי הוא לא חגג בר מצווה.

המחשבה על יוסי שלא זכה לחגיגת בר מצווה לא עזבה את החברים למשלחת, ועם החזרה לארץ, הם החליטו להפתיע את חברם בחגיגת בר מצווה מיוחדת ומרגשת בכותל המערבי בירושלים, ביום הזיכרון הבינלאומי לשואה ולגבורה. אתמול זה קרה, יוסי נסע עם אשתו ורד לכותל, והופתע לגלות שהגיע לאירוע בר המצווה שלו. הוא עלה לתורה, הניח תפילין ואפילו יצא ללא פגע מהסוכריות שנזרקו כלפיו.

"בנובמבר האחרון עברנו יחד מסע מאתגר בו למדתי, הכרתי, חוויתי ובעיקר התבגרתי", כתב יוסי במכתב תודה לחברים למשלחת, "אני מודה לה' על חוויה מטורפת ומרגשת שזכיתי לעבור. אני מודה לכם, חברים שהפכו למשפחה, אני מודה על חלומות בר מצווה שהפכו למציאות. ריגשתם אותי מאוד. תודה לכל אחת ואחד מכם".

קרדיט צילום:קלבנסקי איגור,יששכר וויס

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן