כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

4250 נרשמים לגני הילדים וכיתות א' בתוך יום אחד בראשון לציון

כשליש מכלל הילדים שצפויים ללמוד בגני הילדים ובכיתות א', נרשמו ביום הראשון להרשמה * הרישום ימשך כשלושה שבועות כאשר אין השפעה לסדר הנרשמים * מענה במוקד הטלפוני יהיה בימים א'-ה' בין השעות 8:30 ל-17:00 * הרישום דרך האתר העירוני זמין 24 שעות ביממה

עיריית ראשון לציון פתחה אתמול (יום ב') את הרישום לגני הילדים וכיתות א׳ בהצלחה. כ-4250 ילדים נרשמו לגני הילדים ולכיתות א' בתוך יום אחד. מדובר בכשליש מסך הילדים שצפויים להירשם. רוב  הנרשמים (93%) נרשמו באופן מקוון באתר האינטרנט של העירייה. ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר: "ההרשמה לגנים ולכיתות א' היא חלק מחוויה מיוחדת ומרגשת שכל הורה עובר עם ילדו. החלק שלנו הוא להקל עד כמה שניתן את תהליך הרישום. העמדנו לרשות ההורים מגוון ערוצים להרשמה כדי לחסוך זמן והגעה לבניין העירייה".

הרישום ימשך כשלושה שבועות, עד ה-16.2.20, במהלך תקופה זו תהיה מערכת ההרשמה זמינה 24 שעות ביממה באתר האינטרנט העירוני. חשוב להדגיש כי אין חשיבות לסדר ההרשמה, כלומר בקשת הורה שהוזנה בתחילת תקופת הרישום תישקל באופן זהה עם בקשה שהוזנה ביום האחרון לרישום. כמו כן, המוקד הטלפוני יהיה זמין לתושבים בין השעות 8:30  ועד 17:00 בטלפון 03-9547979 , וקבלת קהל תהיה בימים א ,ג, ד, ה בין השעות  08:30 ועד 14:30 וביום ב' בין השעות 08:30 עד 13:00 ואחר הצהריים מ- 16:00 ועד 18:30. בכניסה למערכת באתר האינטרנט יש להזין תעודת זהות של ההורה ולאחר מכן יש להקליד את מספר תעודת זהות של התלמיד וגיל הילד. יש לוודא כי כתובת התלמיד תואמת את הכתובת בפועל. בהמשך, ולצורך הגנה על פרטיות המידע, יש להקליד פרטי זיהוי נוספים. לאחר מכן, ברישום לגן לדוגמה, תוצג רשימת הגנים באזור המבוקש. יש לבחור את הגן שהנכם מעוניינים בו בעדיפות ראשונה וגן נוסף בעדיפות שנייה, לאחר מכן יש להזין פרטי תשלום בכרטיס אשראי. בסיום התהליך ישלח מייל אישור ובו מספר הפנייה המאשר את קליטת ההרשמה.

מ"מ וסגנית ראש העירייה, עו״ד ליאל אבן-זהר, הודתה למינהל החינוך ולעובדי העירייה על המאמצים וההכנות לקראת הרישום, ואמרה: ״אנחנו מתרגשים עם ההורים והילדים לקראת שנת הלימודים הבאה, ומחכים להם בעירייה עם פינות ישיבה וספרי ילדים, וכמובן, עם הרבה חיוכים. יחד עם זאת, אנחנו קוראים להורים לנצל את הנוחות של רישום מהבית, לחסוך לעצמם זמן המתנה, ולהירשם באינטרנט".

מערכות הרישום הטכנולוגיות מאפשרות לחסוך זמן וטרחה בהגעה פיזית לבניין העירייה. ובכל זאת, עבור הורים ללא נגישות לאינטרנט וכן תושבים חדשים, עולים חדשים ותושבים המזדהים באמצעות דרכון, ניתן לקבל שירות במרכז הרישום בבניין העירייה. לשירות ההורים עמדות המאוישות על-ידי רשמות שעברו הכשרה מתאימה, ומעניקות מענה לשאלות ולבקשות ההורים. יש לתאם תור באמצעות המוקד הטלפוני על מנת לחסוך זמן. הודעה על השיבוץ לגן הילדים תפורסם במהלך חודש יוני 2020, והודעה על השיבוץ לכיתה א' תפורסם במהלך חודש מרץ 2020. השיבוץ יפורסם באתר האינטרנט העירוני ואיגרת תישלח לביתכם, לפי הכתובת שנמסרה בעת הרישום.


מידע נוסף על תהליכי הרישום לשנה"ל תשפ"א ניתן למצוא באתר העירייה

 

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן