כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

צפו בסרטון:קטין בן 17 מחולון נעצר בחשד שירה חזיזים לעבר כלי רכב, עוברי אורח ואוטובוסים

מאבק המשטרה בתופעת השימוש בנפצים/זיקוקים המופעלים באופן לא מבוקר ןמהווים סכנה של ממש למשתמשים ולסובבים אותם מביא תוצאות.

בתאריך 28.01 התקבל במשטרה דיווח אודות צעיר הרוכב על גבי קטנוע לאורך רחוב אבן גבירול בתל אביב ויורה חזיזים לעבר כלי רכב, עוברי אורח ואוטובוסים.
המשטרה פתחה בחקירה והצליחה לזהות את רוכב הקטנוע קטין יליד 2003 תושב חולון והיום (ג) נעצר לחקירה. בחיפוש בביתו נתפסו פריטים פירוטכניים רבים מסוג חזיזים ונפצים מסוגים שונים.
חקירת המשטרה נמשכת.

מהמשטרה נמסר כי השימוש, האחזקה והסחר בנפצים/זיקוקים ופריטים כגון אלה עשויים להיות מסוכנים בשימוש לא מבוקר ועי מי שאינו מורשה לכך. בימים אלה ולקראת חג הפורים הקרב ובא המשטרה מגבירה את האכיפה כנגד בתי עסק הסוחרים בפריטים אלו ומוכרת אותם גם לקטינים. אנו שבים ומדגישים כי מדובר באמצעים שהם מסוכנים מאוד וכבר היו בעבר לא מעט פציעות, חלקן קשות ביותר, של משתמשים או של מי שנמצא בסמוך.

מצ"ב תמונות של הפריטים שנתפסו בביתו של הקטין.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן