כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מסיבת הזרקות הבוטוקס בבת ים הופסקה על ידי משרד הבריאות

מלכת הזרקות הבוטוקס נעצרה לאחר מידע שהגיע למשרד הבריאות

הזרקות בוטוקס, הפכו להיות נפוצות בשנים האחרונות, הן על ידי גברים והן על ידי נשים. אלפי ישראלים מתנסים בהליך שידוע כטיפול די יקר, מה שלא מרתיע אותם להשתתף בטרנד התורן והוא -מסיבות בוטוקס.

למשרד הבריאות והרשות לאוכלוסין הגיע לאחרונה מידע, כי בחורה בשם ילנה לרינה, מגיעה אחת לכמה שבועות לארץ, מזריקה בוטוקס לא חוקי ומשתמשת על פי החשד בחומרים מזוייפים ומסוכנים.

על פי הידוע, לרינה מגיעה לישראל מאוקראינה ופועלת בדירה בבת ים, כאשר לדירה ניתן להיכנס דרך קוד סודי שידוע למי שקיבל הזמנה מראש.

הסיבה שהדירה ניהייתה כל כך פופולארית היא בגלל המחירים הנמוכים. לדוגמה, אם זריקת בוטוקס אחת מגיעה לאלף שקלים בממוצע, בדירה בבת ים ניתן היה לקבל אותה בחמש מאות ש"ח לשלושה אזורים בפנים.

התפיסה נעשתה באמצעות רוקחת ממשרד הבריאות. היא התכתבה איתה ברוסית ונקבע תאריך, שעה ומיקום. ממש בתחילת הליך הטיפול, פשטו חוקרי משרד הבריאות ואנשי רשות האוכלוסין על הדירה והפסיקו אותו מיידית, לפני שילנה הספיקה להזריק את הזריקה. הרוקחת ממשרד הבריאות העידה כי ילנה הציגה עצמה כרופאה והמליצה על הטיפול המומלץ.


בסיום הפשיטה, נעצרה ילנה וכעת היא עוברת לטיפול מערכת החוק.

קרדיט :תמונה משרד הבריאות וחלק מהחומר נלקח מתוך כתבה ששודרה שלשום בחדשות ערוץ 13

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן