כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

הופסק מיזם car2go בעיר ראשון לציון

לאחר בחינת פעילות מיזם car2go בעיר ראשון לציון ושיתוף הציבור בנושא, הוחלט בשיתוף החברה לסיים את פעילות המיזם בעיר.

לאחר בחינת פעילות מיזם car2go בעיר ראשון לציון ושיתוף הציבור בנושא, הוחלט בשיתוף החברה לסיים את פעילות המיזם בעיר.
כידוע, הפעלת המיזם בעיר חייבה הקצאת חניות לטובת רכבי המיזם. מרגע כניסתי לתפקיד, קיבלתי פניות מתושבים על מצוקת חנייה ברחובות בהם מוקמו רכבים של המיזם וכן טענות על היעדר שימוש בהם.

ראש העירייה, רז קינסטליך: "הנחיתי את החברה העירונית "ייזום ראשון" לבחון את היקף השימוש ברכבים בעיר. בשנה האחרונה צמצמנו את מספר כלי הרכב, העברנו חלק מהרכבים לחניונים ציבוריים מוסדרים ובהתאם שחררנו מקומות חנייה באזורים בהם קיימת מצוקה חנייה ממשית. כאמור, בחודש הקרוב תסתיים ההתקשרות של העירייה עם חברת car2go ויתר החניות ישוחררו לשימוש הציבור.
אני מאמין בתחבורה ציבורית ושיתופית ולכן העירייה תמשיך לבחון, לאתר ולאמץ פתרונות יצירתיים שיובילו להקלה במצוקות החנייה והתנועה בעיר.
נדע גם לבחון את יעילות הפתרונות בשטח ובמידה והנזק יעלה על התועלת או שהתועלת תהיה שולית, נשקול גם את המשך יישום הפתרון. אני מודה לתושבים על הסבלנות והנכונות בתקופה זו".

מיזם CAR2GO יצא לדרך בראשון לציון בסוף 2017. לטובת המיזם, העירייה הקצתה מקומות חנייה ייעודיים שהיו מסומנים ומשולטים לרכבי המיזם בפריסה ברחבי העיר. בתחילה הוצבו 30 רכבים ובשנה האחרונה, לאחר תהליך שיתוף ציבור ובהתאם להיקף המנויים, הוחלט לצמצם את מספר הרכבים וכן בוטלו חניות באזורים בהם לא היה למיזם ביקוש והרכבים הועברו למקומות בהם הביקוש עלה. כמו כן, הרכבים הועברו מהרחוב לחניונים ציבוריים מוסדרים.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן