כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מקלים על החנייה ברחבי חולון

עיריית חולון תאפשר עד להודעה חדשה חנייה במפרצי "הורד וסע" ליד מוסדות החינוך וכן בתחנות האוטובוס שלא מפריעות לתנועה בשעות הלילה ובסופי שבוע

עיריית חולון תאפ

עיריית חולון תאפשר עד להודעה חדשה חנייה במפרצי "הורד וסע" ליד מוסדות החינוך

וכן בתחנות האוטובוס שלא מפריעות לתנועה בשעות הלילה ובסופי שבוע

שר עד להודעה חדשה חנייה במפרצי "הורד וסע" ליד מוסדות החינוך

וכן בתחנות האוטובוס שלא מפריעות לתנועה בשעות הלילה ובסופי שבוע


סגירת מוסדות החינוך, הקהילה ומקומות עבודה רבים וכן קריאת משרד הבריאות להישאר בבתים ולהימנע ממפגשים, יצרו מצוקת חנייה מוגברת בשכונות העיר.

לאור זאת, החליט ראש העיר מוטי ששון, המשמש גם כראש ועדת התימרור העירונית, לאפשר לתושבים להחנות את כלי הרכב בכל מפרצי "הורד וסע" ליד מוסדות החינוך בכל שעות היממה וזאת בשל העובדה שמוסדות אלה אינם פעילים כעת.

בנוסף, מאחר שהתחבורה הציבורית תופסק בכל יום בשעה 20:00 ולא תפעל בסופי השבוע, אישר ראש העיר לחנות גם בתחנות האוטובוס ללא הפרעה לתנועה ויצירת חסימה בימים א'-ד' החל מהשעה 20:00 ועד לשעה 6:00 בבוקר שלמחרת וכן מיום ה' ב-20:00 ועד ליום א' ב-6:00.

מנהל אגף התנועה העירוני תיאם את הנושא גם עם המשטרה על מנת שלא יינתנו דוחות לתושבים.

ובתוך כך, אגף שפ"ע, האחראי על פינוי האשפה ברחבי העיר, מבקש מהתושבים, המתגוררים בעיקר ברחובות צרים וצפופים, להקפיד ולהחנות בימים אלו את כלי הרכב בחניות הפרטיות או ברחובות סמוכים כדי לא לחסום את הכביש ולהשאיר למשאיות האשפה את האפשרות לעבור בביטחה. בכך יוכלו לפנות את האשפה באופן סדיר לרווחת התושבים ולמען הניקיון הסביבתי באזורי המגורים.

מוטי ששון: "בתקופה לא פשוטה זו אנו מנסים ככל יכולתנו ליזום הקלות לתושבים ולבעלי העסקים בכל התחומים, ובין היתר, בתחום מצוקת החנייה. האפשרות לחנות במקומות שבהם החנייה אסורה בדרך כלל תוסיף מקומות חנייה רבים ברחבי העיר ובכך תקל על המצוקה".

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן