כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

קורונה-55 מתקני כושר נסגרו בהוראת המשטרה

בהוראת המשטרה עיריית חולון נעלה את החצרות ומגרשי הספורט בבתי הספר וגידרה את מתקני הכושר הפזורים ברחבי העיר

הבוקר החל אגף גנים ונוף לגדר בסרט סימון 55 מתחמים שבהם מתקני כושר, הפזורים ברחבי העיר. בנוסף מותקן במקומות אלה שילוט המבהיר כי השימוש במתקנים אלה אסור עפ"י הנחיית המשטרה. 

פעולה זו מתבצעת על פי הוראת המשטרה, שדרשה את סגירת כל מתקני הספורט  הפתוחים, במיוחד באזור מסלול גולדה. אזורים אלה מהווים נקודת מפגש לתושבים  למרות ההנחיות של משרד הבריאות האוסרות על התקהלות ודורשות מרחק של 2 מ' בין האנשים.

פעולה זו הינה המשך לסגירת החצרות ומגרשי הספורט בבתי הספר, המשמשים בימי שגרה את הקהילה לפעילות ספורטיבית בשעות אחר הצהריים. הסגירה נעשתה על מנת למנוע התקהלות של ילדים ובני נוער במקומות אלה.

מעיריית חולון מזכירים שוב כי יש לקיים את הנחיות משרד הבריאות ולהימנע מלצאת מהבית עד כמה שניתן למעט ליציאה לעבודה במסגרת התקנות, רכישת מזון ותרופות או שירות חיוני אחר. פעילות ספורט מותרת במסגרת מצומצמת וכך גם יציאה להתאווררות לזמן קצר.

קרדיט תמונה:עיריית חולון


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן