כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

צפו-החשד והבהלה לגבי מבודד הבית מחולון

החשד והבהלה לגבי מבודד הבית שנמלט התבררו כלא נכונים

בהמשך לפרסומים ברשתות החברתיות על חשד לאדם שנמלט מדירה ברחוב מוטה גור בחולון הדבר לא התרחש ודברים יצאו מהקשרם למעשה כתבה בערוץ 13 חשפה את שהתרחש בכתבה התראיין רב פקד אבי עופר קצין הסיור ממרחב איילון הסביר שהיה חשד שמבודד בית יצא כאשר הגיעו לדירה התברר שהוא פתח את חדרו ויצא את הסלון השוטרים הגיעו וביקשו מהבעל לחזור לחדרו והרגיעו את האשה.

בשטח עצמו השוטרים נראו ממוגנים מכף רגל עד ראש אלו למעשה ההוראות שכאשר מדובר על חשד כלשהוא לגבי אדם או מקרה בו יש חשד לקורונה הם ממוגנים מכף רגל ועד ראש.

רק לפני מספר ימים נתפסה תושבת חולון לאחר תלונות של שכנים ואיכון טלפוני שבו הוזהרה שיצאה מהבידוד הביתי ולא הייתה קשובה להוראות אותה תושבת ניקנסה ב5000 שח

מכאן אנו קוראים לכם אנא שמרו על עצמכם ועל הסביבה ובעיקר הקשיבו להנחיות משרד הבריאות ושמרו על החוק והתנהגו בכבוד כלפי המשטרה ושומרי החוק

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן