כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

בעל מספרה נקנס ב5000 שח מכיוון שהפר את הנחיות משרד הבריאות

בעל מספרה נקנס ב5000 שח מכיוון שהפר את הנחיות משרד הבריאות

במסגרת פעילות לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה, על תושב חולון בן 44 שהפעיל מספרה מתוך ביתו הפרטי בחולון ומקבל לקוחות במקום.

השוטרים שהגיעו למקום ערכו בירור של נסיבות המקרה ובעל המקום ,אשר פעל בניגוד לצו, קיבל דו״ח על סך 5000 ש"ח בגין הפרת צו בכך שהפעיל עסק בביתו תוך הפרת הנחיות משרד הבריאות.

כמו כן במסגרת הפעילות המשטרתית שנערכה היום, גם היום הוקמו מחסומי משטרה ברחבי הערים חולון ובת ים והשוטרים המשיכו לעסוק בקיום בקרות בבתי עסק ופיקחו על שהיית מבודדים בבידוד וביצעו הסברה , הכל למען בריאות הציבור .

חשוב לזכור משטרת ישראל ממשיכה בפעילות מוגברת, במטרה לסייע למשרד הבריאות במאמצי האכיפה של תקנות החירום המיוחדות וצו בריאות העם. נשמעים להנחיות – מצילים חיים!

כמו כן המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל.


קרדיט:תמונות דוברות המשטרה

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן