כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

משטרת ישראל בהודעה לציבור

נמשכת פעילות מוגברת של המשטרה לפיקוח ואכיפת התקנות לשעת חירום

במסגרת המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל הוציאה משטרת ישראל הודעה מיוחדת: נמשכת פעילות מוגברת של המשטרה לפיקוח ואכיפת התקנות לשעת חירום במסגרת מבצע ׳אביב מוגן’ שימשך במהלך ימי חג הפסח.

נוכח מצב החירום הלאומי הנוכחי ובכדי לשמור על בריאות הציבור ולמנוע הדבקה המונית, משטרת ישראל ממשיכה למקד את הפעילות המשטרתית באכיפת התקנות לשעת חירום וצו בריאות העם. בימים הקרובים פעילות המשטרה לאכיפה ופיקוח תימשך בכל רחבי הארץ, מהיבשה מהאוויר ומהים, זאת בכדי לוודא כי התקנות המעודכנות הכוללות הגבלות תנועה, התקהלות, תפילה הפעלת בתי עסק וכיו״ב (בדומה למצב שהיה תקף בימים שקדמו לחג הפסח) מיושמות בפועל.

המשטרה לא תאפשר לאף אדם ניצול של ימי החג לשיבוש המאבק הלאומי בהתפשטות בנגיף, ולכן חריגה מהתקנות תיאכף ותטופל בהתאם. נזכיר כי חל איסור מוחלט לצאת לטיולים, לנופשים או לבילויים כלשהם מחוץ למרחב הביתי.

נדגיש כי ימי החג אינם מקנים חסינות מפני הידבקות בנגיף הקורונה לאף אדם. לכן יש להישמע לכל הוראות והנחיות משרד הבריאות ולקיימן במלואן.

נשמעים להנחיות – מצילים חיים!
המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. לצד ביצוע כלל המשימות המוטלות לפתחה של המשטרה בהקשר של הביטחון השוטף, אכיפת החוק ושמירת הסדר הציבורי, משטרת ישראל תמשיך לסייע למשרד הבריאות במאמץ האכיפה לבלימת התפשטות הנגיף ככל שיידרש במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו.


מצב הקורונה בארץ
אנשים שנפטרו – 93- בני אדם
מצב קל – 70- בני אדם
מצב בינוני – 178- בני אדם
מצב קשה – 164 – בני אדם
מספר המונשמים – 125 – בני אדם
מספר המחלימים – 1061בני אדם
נדבקו בארץ -10,095-בני אדם

מכאן אנו קוראים במערכת להישמע להוראות המשטרה וכוחות הביטחון ולהיצמד להנחיות משרד הבריאות

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן