כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

בן 19 נאשם בביצוע מעשים מגונים

בן 19 נאשם בביצוע מעשים מגונים באמצעות האפליקציות אינסטגרם, טיק טוק ו- LIKEE.

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לפני זמן קצר כתב אישום לבימ"ש השלום בראשון לציון נגד , תושב ראשון לציון בן 19, בגין סחיטה באיומים, מעשה מגונה בקטינה בטרם מלאו לה 14 שנים, ניסיון לגרם מעשה מגונה, איומים ועבירות נוספות. הנאשם ביצע את העבירות כלפי 6 קטינות בנות 9-13 באמצעות האפליקציות אינסטגרם, טיק טוק ו- LIKEE.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד גלעד ארליך, במהלך החודשים פברואר – מרץ 2020, בעודו נתון בצו מבחן של בית המשפט המחוזי מרכז בהליך אחר, אשר אוסר עליו שימוש ברשת האינטרנט ובמכשיר טלפון סלולארי, פנה הנאשם ל-6 קטינות שונות ויצר איתן קשר באמצעות האפליקציות אינסטגרם, טיק טוק ו- LIKEE, תוך שהוא מתחזה לעיתים לקטין או קטינה. במהלך השיחות עם הקטינות ניסה הנאשם לשכנען לשלוח לו תמונות של עצמן בבגד ים או ללא חולצה והכל במטרה לספק את צרכיו המיניים. כאשר סירבו המתלוננות לשלוח לו את התמונות או ליצור עמו קשר, נהג הנאשם לאיים עליהן כי יפיץ את תמונותיהן, ישלח מרצחים לביתן, ובכך סחט באיומים את הקטינות.

הנאשם ביצע את העבירות בזמן ששהה בהוסטל שיקומי אליו נשלח כחלק מצו המבחן.

בבקשת המעצר כתב עו"ד ארליך כי "מפאת מסוכנתו הגדולה של המשיב לשלום הציבור נלמדת מכך ששעה שנדונה בקשת שירות המבחן להפקיע את צו המבחן בעניינו ולגזור את דינו מחדש, המשיך המשיב בביצוע עבירות חמורות כנגד קורבנות קטינות. עוד יודגש כי גם לאחר שבית המשפט המחוזי לנוער נתן לו הזדמנות נוספות ולא הפקיע את צו המבחן, המשיך המשיב לבצע עבירות פליליות . דבר זה מלמד כי המשיב הוא נעדר מורא חוק, אינו מקיים את החלטות בית המשפט בעניינו ומהוות סכנה משמעותית לקטינים.

המבקשת סבורה כי חומר החקירה שנאסף בעניינו של המשיב מצביע על הסיכון הרב הנשקף ממנו לציבור הקטינות בישראל. המשיב פעל בצורה שיטתית לאיתור קטינות בניסיון לגרום להן לבצע מעשים מגונים תוך שימוש במגוון שיטות ואמצעית – התחזות לקטינים אחרים, לקטינות המתעמלות בהתעמלות אומנותית, וכל זאת שעה שהוא מודע לגילן של הקטינות וכאשר הוא כושל בניסיונותיו, הוא איננו מהסס לאיים ולסחוט באיומים את הקטינות".


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן