כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

7 סעיפי אישום נגד תושב בת ים

תושב בת ים הואשם ב7 סעיפים שאתם לא יכולים לדמיין

פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד תושב בת ים, בגין חבלה בכוונה מחמירה, מעשי פזיזות ורשלנות, התחזות כאדם אחר, שיבוש מהלכי משפט, הכשלת שוטר בשעת מילוי תפקידו, נהיגה בפסילה ובמהירות העולה על המהירות המותרת במעל 40 קמ"ש בדרך שאינה עירונית.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד תום קובצ'י, בתאריך 29.3.20, נהג הנאשם ביודעו כי רישיון הנהיגה שלו נפסל, במהירות של 147 קמ"ש בנתיבי איילון לדרום, כביש בו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש. שוטרים שהיו במקום וזיהו את מהירות נסיעתו, עצרו את הנאשם וביקשו ממנו להזדהות. הנאשם סירב למסור להם מסמך מזהה למרות שהיה ברשותו, והזדהה בכזב כאדם אחר, משום שחשש שהשוטרים יגלו כי נהג בשעה שהוא פסול מנהיגה.

משסרב הנאשם למסור תעודה מזהה והובהר לו כי יאלצו לעכבו, הנאשם חזר לרכבו ונמלט מהשוטרים תוך נסיעה במהירות גבוהה וכששוטר כורז לנאשם במערכת הכריזה בניידת לעצור. הנאשם המשיך במנוסתו תוך פריצת מחסום משטרתי בנתיבי איילון ששימש לביצוע עבודות בכביש וסיכן את חייהם של העובדים ששהו במקום. הנאשם המשיך בנסיעה במהירות גבוהה ברחבי תל אביב יפו, תוך חציית רמזורים באור אדום ובניגוד לכיוון התנועה, והכל בשעה שהשוטרים דולקים אחריו בניידת משטרה עם אורות זיהוי כחולים וקוראים לו לעצור במערכת הכריזה. בהגיעו לרחוב קדם ביפו, עצר הנאשם את הרכב ונמלט רגלית עד שנעצר.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן