כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

צפו בסרטון:חנה שכטר בת ה 89 החלימה מהקורונה

צפו בסרטון:חנה שכטר בת ה 89 מחולון החלימה מהקורונה

בשורה משמחת מבית החולים סורוקה

חנה שכטר, בת ה 89, תושבת חולון שפונתה לפני כשלושה שבועות במצב בינוני ליחידה לטיפול באירועים מיוחדים לחולי קורונה בסורוקה, משתחררת הערב מבית החולים.
חנה , ניצולת שואה מאיטליה, עלתה לישראל נישאה והביאה 3 בנים לעולם, עבדה כמנהלת חשבונות ב"מקווה ישראל" והתנדבה שנים בארגון "יד שרה".
חנה ששהתה אצל בנה תושב באר שבע פונתה ליחידה לטיפול באירועים מיוחדים בסורוקה לאחר שסבלה מחום ומקשיי נשימה , מצבה היה בינוני אך הוא הלך והשתפר במהלך תקופת האשפוז.
צוות היחידה טיפלו בה במסירות, השמיעו לה שירים באיטלקית, קיימו שיחות וידאו עם בני משפחתה כשמצבה החל להשתפר משמעותית במהלך האשפוז.לאחר קבלת תוצאות שליליות של בדיקותיה האחרונות היא משתחררת מבית החולים ל"עלה נגב".

ד"ר אלי רוזנברג, רופא בכיר ביחידה לטיפול באירועים מיוחדים לחולי קורונה בסורוקה:
" חנה התקבלה לבית החולים במצב בינוני, ועברה מהלך אשפוזי מורכב. במהלך הטיפול צוות רב מקצועי רפואי, סיעודי, סוציאלי שכלל גריאטרים ופיזיותרפיסטים של בית החולים. העניקו לה טיפול מסור ותומך. אנו שמחים על הזכות לשחררה במצב טוב לשיקום".
נתן שכטר, בנה של חנה מודה בהתרגשות: " השבועות שחלפו עלינו לא היו פשוטים. הצוות חיבר בינינו כל הזמן והתעדכנו על מצבה של אמא באופן קבוע. באיזשהו שלב כבר לא האמנו שנגיע לרגע הזה והשחרור של אמי היום זו בשורה משמחת ומפתיעה ביותר. אני מודה לכל הצוות ביחידה בסורוקה שתמך וטיפל לא רק באמא אלא גם בנו בני המשפחה"
בטי פולצ'ק עו"ס בשירות הסוציאלי:
"לאורך אשפוזה של חנה ליווינו אותה ואת משפחתה באופן רציף. והיינו עדים לחשיבות של התמיכה המשפחתית לאורך האשפוז המבודד. עשינו כל שביכולתנו לאפשר קשר ונקודות חיבור בין חנה למשפחתה התומכת. מרגש אותנו כל פעם מחדש לראות מטופל שמשתחרר לשיקום".

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן