כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

"אני שולמן" מתנערים מנסיון ההצתה

"אני שולמן" מתנערים מנסיון ההצתה בחולון

היום נעשה נסיון לפגוע במבנה השייך למס ההכנסה בשדרות ירושלים בחולון.

על פי החשד אלמונים זרקו חומר בערה אל המשרדים שהחלו לבעור אך למרבה המזל השרפה כבתה מייד לא לפני שהאלמונים ריססו כתובת גרפיטי בה נאמר"דם עצמאי לא הפקר"מה שלמעשה קשר את מעשה ההצתה למאבק העצמאיים על רקע משבר הקורונה.

תנועת אני שולמן המאגדת עצמאיים רבים ומנהלת את מאבק העצמאיים פרסמה בדף הפייסבוק שלה אני שולמן הודעת גינוי חריפה לארוע בזו הלשון:

הבוקר נתבשרנו שבמהלך הלילה אלמונים הציתו בחולון משרד ממשלתי
וריססו כתובת שמקשרת אותם לעצמאיים .

אנו מגנים בתוקף כל פגיעה ושימוש באלימות
זו לא דרכנו, יצאנו לדרך לפני חצי שנה במטרה לשנות את המציאות ואנחנו משנים אותה כל יום מחדש, אך אנו עושים אותה בדרך של מחאה בגבולות החוק ולא ניתן יד לאלימות כלשהי.


המאבק שלנו הוא צודק ונכון אנחנו כועסים ואנחנו צודקים שאנחנו כועסים !

אנחנו זועקים את הזעקה אמיתית כל כך, בתקופה האחרונה אנחנו מסייעים כלכלית למעל ל 300 משפחות באמצעות חבר יקר בשם רועי רג׳ואן שמנהל את שולמן בקהילה בשקט בלי יותר מידי רעש, אנחנו ערים ושומעים אלפים סיפורים ביום,
הצעקה היא אמיתית וכל פעילות מחאה היא פעילות לגיטימית, זולת מעשי אלימות כלפי המדינה שאנחנו כל כך אוהבים, לא לשכוח המדינה זה אנחנו כל משרד ממשלתי הוא שלנו זה שמשיהו לקח עליו בעלות זה כבר משהו אחר .

פעילות כזו ובודאי ביום העצמאות, מעשה מסוג זה לא משקף את בעלי העסקים והעצמאיים שלנו, את היזמים, היצרנים, והמעסיק הגדול במשק.

אנשי עסקים מכובדים.

הפרויקט של רועי רג׳ואן בשולמן החל עם מספר מועט של עצמאיים לפני חודשיים ובתקופה האחרונה קיבל זינוק רציני מעל 300 שזקוקים לעזרה!!!
ככה שאף אחד לא צריך לספר לנו מה קורה בשטח אנחנו השטח!

יחד עם זאת שום דבר לא מצדיק פגיעה באחרים, כל מעשה כזה הוא לא לגיטימי!

יש מה לתקן ! ואנחנו נתקן.
יש מה לעשות ! נעשה .

חברים, תרימו ראש- כולם להגיע מחר
להשמיע את כולנו ובשום אופן לא לאפשר מצב
שנאבד את הלגיטימיות והתמיכה שאנו מקבלים מהציבור וגדלה בכל יום.
דווקא ביום העצמאות, דווקא בגלל שאנו אוהבים את המדינה, דווקא כי אנחנו רוצים להשקיע בה ולהעסיק כמה שיותר עובדים במשק וכן דווקא כי מגיע לנו .
ומגיע לנו שהממשלה תדאג לעצמאיים והעסקים הקטנים!

עדיין ועל אף הכתובות שרוססו אני לא מאמין שהדבר נעשה על ידי עצמאי אלא ע״י אנרכיסט שחיפש סיבה לפגוע במדינה שלנו ובעשייה שלנו .

עו״ד רועי כהן – נשיא להב לשכת ארגוני העצמאים בישראל מוסר למערכת ״ אני מגנה בתוקף את מקרה ההצתה של משרדי הממשלה בחולון וכל מעשה פלילי שיש בו לפגוע ברכוש ובמוסדות השלטון וכולי תקווה שאינו קשור למחאה הלגיטימית והצודקת שאנו העצמאים מנהלים מזה חודשיים ומחר נמשיך בה בהפגנה חוקית בשעה 19:00 בערב בככר רבין , אני שב ומתריע ללא קשר ותוך גינוי כל פעילות פלילית כי המצב בשטח הוא הרגשה שממשלת ישראל הפקירה את העצמאים לגורלם וזה חייב להשתנות בהקדם , מחר נדרוש בכלים החוקיים שהדמוקרטיה מעניקה לנו שיויון זכויות ולא נעצור עד שזה יושג למען החברה בישראל ״.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן