כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

עיריית ראשון לציון פתחה הבוקר את השמרטפיות בבתי הספר היסודיים

עיריית ראשון לציון פתחה הבוקר את השמרטפיות בבתי הספר היסודיים

עיריית ראשון לציון פתחה הבוקר את השמרטפיות בבתי הספר היסודיים במטרה לאפשר למורים, עם ילדים קטנים, לשוב לפעילות במערכת החינוך.
הבוקר נפתחו 14 שמרטפיות ויפתחו נוספות בהתאם לצורך בכל בית ספר. בעירייה נערכו לנושא מבעוד מועד עם כוח אדם ומיקום מתאים בכל בית ספר. להנהלות בתי ספר ולמורים הועברו הפרטים להרשמה.

ראש העירייה, רז קינסטליך: "אחד היתרונות בפתיחת הלימודים ביום הראשון הוא שאנחנו מזהים צרכים עולים מהשטח ומאתרים להם מענים. למשל, עוד לפני שחזרנו ללימודים, הבנתי שאנחנו צריכים למצוא פתרונות עבור מורים שיש להם ילדים קטנים ועדיין לא חזרו למסגרות, אז החלטנו שאנחנו מקימים שמרטפיות בכל בית ספר שבו קיים צורך. אתמול מיפינו את הצרכים מול כל ההורים והיום כבר פתחנו 14 שמרטפיות ונפתח עוד לפי הצורך.
"אנחנו נמצאים במציאות שמעולם לא חווינו וככזו לא נותר לי אלא להבין את חששות ההורים, המורים וגם התלמידים. התפקיד שלנו הוא לוודא שהחזרה למערכת החינוך תהיה חלקה ובטוחה עבור כולם".

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן