כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

נעמה ברזילאי נפטרה

נעמה לא שרדה את המסע

נעמה ברזילאי מורה ומחנכת בגורדון ואם לשניים נפטרה הלילה במיאמי

לפני כשנה וחצי הכירה חולון את נעמה ברזילאי שעד אז הייתה מורה בבית הספר גורדון ואם לשניים' אלא שיום אחד היא גילתה שהיא חלתה במחלת ווילסון ,מחלה שפגעה לה בכבד.

הציבור החולוני ועם ישראל התגייסו למען נעמה.ובשני הירידים שהתקיימו למען נעמה נעמה נאספו יחד 100,240 שקלים ונעמה הייתה מוכנה למסע הארוך להצלתה.

בסיום איסוף מסע הכספים כתבה נעמה בדף הפייסבוק שלה :לא אפרט על שהיה בעבר, רק אציין שהתהליך ארוך – הרבה שנים, הרבה רופאים, הרבה סימני שאלה.
לאט לאט הכבד מראה סימנים שקשה לו. אבל אם אין התדרדרות משמעותית, תמיד יש לי תירוצים – עובדת יותר מדי, חושבת יותר מדי, לא נחה… והתהליך ממשיך.
ובשנה האחרונה חלה הרעה משמעותית. אני עדיין לא מוותרת, מחפשת את נקודות האור שיעזרו להישאר עם הראש מעל המים. אבל זה לא כל כך מצליח.
לכל אורך הדרך החברות רואות ומסייעות, בקטנה, כי אני לא מבקשת עזרה. אני חזקה.
הגיע יום אחד שכבר לא היה לי כוח, בכיתי אצל החברות, שאני לא יודעת מה לעשות.
התחיל מחול השדים (אולי לפני, כי הן ראו כל הזמן ואני לא), שאלו אם לעזור והדפתי, בעדינות. שאלו שוב ושוב. והנה הגיע השלב שאין ברירה, צריך לבקש עזרה.
נפעמת מהעוצמה, מהמהירות, מההתייחסות, נבהלתי.
החברות (ובני משפחתן) ידעו לראות ושמרו עליי מכל משמר. חשפו מעט, ממש מעט – ישנם דברים שידעתי בדיעבד וישנם דברים שאינני יודעת עליהם גם כעת.
העזרה הזאת, האהבה הזאת היא זכות גדולה. זכיתי!
רציתי לומר לכולם, אבל ממש לכולם, שאתם מרגשים, שאתם יחידים במינכם, שאתם אלופות ואלופים, שאתם אהובים, שאתם עמוק בלב שלי לתמיד – עוזרים לי להמשיך את המסע.

נעמה לא צלחה את המסע ונפטרה הלילה.


יהי זכרה ברוך

התמונה מתוך דף הפייסבוק הפרטי

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן