כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

קמפיין עירוני הקורא לתושבי העיר לערוך את קניותיהם רק בחולון

קמפיין עירוני הקורא לתושבי העיר לערוך את קניותיהם רק בחולון

יצא לדרך קמפיין עירוני הקורא לתושבי העיר לערוך את קניותיהם רק בחולון ובכך לסייע לבעלי העסקים  בעיר

בכוונת ראש העיר לפעול למתן פטור לבעלי עסקים מתשלום אגרת הוצאת שולחנות וכיסאות למרחב הציבורי

וכן לאפשר הרחבה של השטח הציבורי להעמדת כיסאות ושולחנות ללא תוספת תשלום ל-3 חודשים

מוטי ששון: " אנו קשובים למצוקתם של בעלי העסקים ונמשיך לעשות ככל יכולתנו

כדי להקל עליהם בתקופה קשה זו בכל מה שבסמכותנו."


עוזרים להם לחזור לעסקים: תחת הכותרת "זה העסק שלי – חולונים למען חולונים" תעלה העירייה בימים הקרובים קמפיין על שלטי החוצות לעידוד תושבי העיר לרכוש את מוצריהם רק בחולון ובכך לסייע לעסקים בעיר להתאושש מהמשבר מהר יותר. כזכור, הוראות משרד הבריאות לצורך ההתגוננות מנגיף הקורונה, פגעו כלכלית בעסקים רבים ברחבי העיר שכן הם אולצו להיסגר למשך שבועות ארוכים.

כעת, עם החזרה ההדרגתית לשגרה, מבקשת העירייה לסייע לבעלי העסקים שבתחומה, בין היתר, בעידוד המסחר בעסקים אלה.

פעולה זו היא צעד נוסף בשורת פעולות והקלות שיזמה העירייה  מאז פרוץ המשבר  על מנת לסייע לעסקים בחולון, ביניהם: העירייה מסבסדת את הפטור מארנונה לשלושה חודשים בעשרות מיליוני ₪ והחליטה להעניק אותו באופן מיידי ולא כהנחה שתתפרס על פני שנה שלמה; מיד עם פרוץ המשבר, עוד בטרם הוחלט על הפטור,  יזמה העירייה דחייה בתשלום הארנונה לעסקים; העירייה דחתה גם את משלוח אגרות השילוט השנתיות למועד מאוחר יותר; העירייה הקפיאה את תשלום דמי הזיכיון לחברות שילוט החוצות הפועלות בעיר; מינהל תעשייה ומסחר העירוני ממשיך לקיים קשר שוטף עם בעלי העסקים והמסחר בחולון  ועוד. 

בנוסף, בכוונת ראש העיר להביא לאישור  מועצת העיר הקרובה בקשה לשני תיקונים לחוק העזר, שיאפשר לפטור את בעלי העסקים מתשלום אגרת הוצאת שולחנות וכיסאות למרחב הציבורי למשך 3 חודשים (מרץ-מאי) וכן למתן הרחבה של השטח הציבורי להעמדת כיסאות ושולחנות ללא תוספת תשלום (לחודשים יוני-אוגוסט) כדי לאפשר הושבה של הלקוחות  במרחק עפ"י הכללים של משרד הבריאות.

בעלי העסקים מוזמנים לפנות לכל סיוע, שאלה או הבהרה או הגשת בקשה להגדלת השטח כאמור לעיל לנציגות מינהל תעשיה ומסחר העירוני:

רכזת רישוי עסקים – מרים ספאני    [email protected] טל: 03-5027411

רכזת מסחר ותעשיה –  ציפי שוסטר [email protected]

                                                  טל: 03-6536034, 050-5299778

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן