כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

240 גני הילדים העירוניים בחולון חזרו לפעול

240 גני הילדים העירוניים בחולון חזרו לפעול

מעיריית חולון נמסר שהבוקר חזרו לפעול בשמחה ובהתרגשות 240 גני הילדים העירוניים בחולון, עם נוכחות מרשימה של מרבית הילדים. צוותי הגנים, שהתייצבו במלואם, קידמו בברכה ובמאור פנים את קבוצות הילדים שחזרו ללמוד היום (המחצית השנייה תשוב ללימודים בהמשך השבוע, בהתאם לחלוקה שעל פי המתווה).

ראש העיר מוטי ששון, ראש מינהל החינוך אריאלה קידר ומנהלת אגף גני הילדים גילה יצחקי הגיעו לגנים ים וריף ברחוב קראוזה על מנת לבחון מקרוב את ההתנהלות, לברך את הילדים, את ההורים ואת צוותי החינוך, וכמובן, להודות להם על ההיערכות המאומצת. 

על פי המתווה הממשלתי שגובש גני הילדים העירוניים יהיו פתוחים משעה 07:55 ועד השעה 14:00, כאשר הילדים יחולקו לשתי קבוצות קבועות שכוללות עד 18 ילדים. כל קבוצה תלמד במשך שלושה ימים רצופים בגן ובמידת האפשר, ניתן יהיה לקיים רוטציה בימים משבוע לשבוע. על פי המתווה, לא תתקיים הזנה משותפת בארוחת הבוקר, ועל כן, הילדים מתבקשים להביא ארוחת בוקר אישית בקופסה ומפית.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן