כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

כתב אישום נגד תושב חולון בגין רצח אשתו מאסטוואל אלאזה ז"ל

צפו:הוגש כתב אישום נגד תושב חולון בגין רצח

פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מאנדפרו אלאזה (37) מחולון בגין רצח בנסיבות מחמירות של אשתו מאסטוואל אלאזה ז"ל, בת 31 במותה.

על פי כתב אישום שהוגש על ידי עו"ד רותי שביט, הנאשם והמנוחה נשואים מזה 16 שנים. במהלך השנים האחרונות נהג הנאשם לתקוף את המנוחה בהזדמנויות שונות ולאיים עליה כי יהרוג אותה.

ביום 28.4.20 בשעות הערב התגלה ויכוח בין הנאשם למנוחה לאחר שהמנוחה סירבה לדרישתו לסייע לו בהכנת קפה. הנאשם נטל בקבוק זכוכית שהיה בסלון והכה באמצעותו על ראשה של המנוחה. לאחר מכן ניגש הנאשם למטבח, נטל סכין מטבח בעלת להב באורך של כ- 20 ס"מ והמנוחה נמלטה מהדירה לחדר המדרגות. הנאשם רדף אחריה ודקר אותה בגבה ובצווארה לעיני ילדיהם הקטינים שהיו עדים לכל ההתרחשויות. בנם הקטין אף ניסה למנוע מהנאשם מהמשך התקיפה ללא הצלחה ונפצע בידו במהלך המאבק עם הנאשם.

הנאשם נמלט מהמקום ונעצר כעבור כמה שעות.


עו"ד רותי שביט ציינה בבקשת המעצר:  "מעשי המשיב בוצעו באכזריות בלתי נתפסת למול עיניהם של ילדיו הקטינים. החל מהטחת בקבוק זכוכית על ראשה של המנוחה בסלון דירתם, כשבנו הקטין מנסה להרחיקו מהמנוחה, עובר לדקירתה בחדר המדרגות כשהיא שוכבת שותתת דם וחסרת אונים כשבנו הקטין אוחז בכתפיו וקורא לו "אבא די" ומסיים בבריחתו מהמקום כשהוא חולף על פני גופתה של המנוחה בחדר מדרגות".

עוד צוין בבקשת המעצר כי הרצח בוצע כחודשים לאחר שחרורו מריצוי מאסר בגין תקיפת המנוחה ואיומים עליה.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן