כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

שפי ששון מראשון לציון החליט לתרום למגן דוד אדום אמבולנס

שפי ששון מראשון לציון החליט לתרום למגן דוד אדום אמבולנס

יום הולדת של תרומה להצלת חיים
 
איש העסקים שפי ששון מראשון לציון, העוסק בתחומי האנרגיה והנדל"ן, חגג ביום חמישי האחרון יום הולדת 43, והחליט לתרום למגן דוד אדום אמבולנס, עם כל האבזור והמכשור הרפואי הנדרש.
 
"בכל שנה ביום ההולדת שלי, אני מקפיד לעשות מעשה טוב", סיפר שפי ששון, "השנה, על רקע העמידה של מד"א בחזית המאבק בנגיף הקורונה, ולקראת חגיגות 90 שנה לארגון, החלטתי לתרום אמבולנס שיצטרף למצבת רכבי החירום של הארגון. כולי תקווה שהאמבולנס הזה יפנה המון יולדות לבתי החולים, ואני קורא לעוד אנשים בעלי יכולת להכניס את ידם לכיס ולסייע למגן דוד אדום, ארגון אשר דואג לשלומם של אזרחי ישראל בשגרה ובחירום, ומציל חיי אדם מדי יום".
 
מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אני מאחל לשפי ששון המון מזל טוב לרגל יום הולדתו ה-43. המסורת שלו, לעשות מעשה טוב בכל שנה ביום הולדתו, מחממת את הלב. אני מודה לו על שבחר לתרום השנה תרומה משמעותית למגן דוד אדום, באמצעות אגודת ידידי מד"א בישראל, ולהגדיל את מצבת רכבי החירום שלנו באמצעות אמבולנס חדש שאין ספק שיוביל להצלת חיים והבאת חיים חדשים לעולם בלידות".
 צילום: דוברות מד"א

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן