כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

תלמידי קציר חולון ראשונים בתחרות "גם אני יכול"

זכיה מרגשת בתחרות הארצית לפיתוח טכנולוגי למען אנשים בעלי צרכים מיוחדים

פרסים ראשונים לתלמידי גימנסיה קציר חולון בתחרות "גם אני יכול"

לפיתוח פתרונות טכנולוגיים לאנשים עם צרכים מיוחדים

שתי קבוצות תלמידים מגימנסיה קציר חולון זכו בימים אלה בשני פרסים ראשונים בתחרות החינוכית, החברתית והערכית הארצית "גם אני יכול", שמטרתה לפתח פתרונות טכנולוגיים למען אנשים עם צרכים מיוחדים. בית הספר משתתף מזה תשע שנים רצופות בתחרות, שאותה מקדם אשכול הפיס קציר, ולא אחת אף זכה בה בפרסים ראשונים. בשנתיים האחרונות מפעילים את התוכנית בבית הספר מנהלת אשכול הפיס סיגלית לוי והמורה לתנ"ך ולרובוטיקה רובי נהון.

תלמידי שכבת ז': אורי קמיל, אריאל אוסטרוגורסקי ומאור עמיר זכו בפרס "רעיון הפותר צורך אישי", על הפרויקט שלהם: "smart wheel chair" שמציג כיסא גלגלים שזז עם חיישן בכובע, לאנשים שסובלים משיתוק או מנוון שרירים. תלמידי שכבת ט': אור דרכלר, בר אורן, עומרי בידה ואבידן ארבטלאט זכו בפרס "רעיון יצירתי ועבודת צוות" על הפרויקט שלהם: "automat door" שמציג דלת שנפתחת בעזרת יישומון לקשישים הנעזרים במקל הליכה.

בשל תקופת הקורונה, גמר התחרות נערך בשידור זום ארצי והתלמידים צפו בו בבית הספר, יחד עם המורים ועם מנהל חטיבת הביניים, אלי קופל, שגאה בהם מאד.


צילום: גימנסיה קציר חולון

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן