כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

כתב אישום נגד תושב בת ים בגין רצח בנסיבות מחמירות של ד"ר גריגורי גריגורייב ז"ל בבת ים

כתב אישום נגד תושב בת ים

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד סרגיי יפימוב (57) מבת ים בגין רצח בנסיבות מחמירות של ד"ר גריגורי גריגורייב ז"ל, בן 64 במותו.

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד מיטל מור, הנאשם הינו ספר במספרה הסמוכה למרפאה לרפואת שיניים בה עבד המנוח ובין השניים היכרות רבת שנים. ביום 8.5.20 התפתח ויכוח בין הנאשם למנוח בנושא נגיף הקורונה, והנאשם כינה את המנוח בכינויי גנאי. בהמשך, ביום  10.5.20 בשעת אחר הצהריים הצטייד הנאשם בסכין, הגיע אל המספרה, התקשר אל המנוח והורה לו להגיע למקום. המנוח הגיע ובין השניים התפתח דין ודברים, במהלכם שלף הנאשם את הסכין ודקר את המנוח דקירה אחת, בחזהו בכוונה להמיתו. כתוצאה מהדקירה נפטר המנוח.

בבקשת המעצר כתבה עו"ד מור : ״… המשיב הצטייד מבעוד מועד בסכין, התקשר אל המנוח והורה לו להגיע למספרה ולאחר דין ודברים שהתפתח ביניהם במקום, ואף שהמנוח כבר פנה לאחור כדי לעזוב את המקום, דקר אותו המשיב דקירה אחת בלב. גם כאשר נפל המתלונן על הקרקע בעקבות הדקירה ולאחר מכן התרומם והחל ללכת מהמקום בעודו דקור ומדמם, נמנע המשיב מלהזעיק עזרה וחלף זאת, נכנס למספרה וכעבור דקות ספורות יצא ועזב את המקום".

התיק נחקר על ידי צוות חקירה מיוחד של מרחב איילון במשטרת מחוז תל אביב.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן