כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מבנה מנצח!

"בית השקמה" בחולון זכה בתחרות האדריכלית

מבנה מרכז היום העירוני הטיפולי-סיעודי "בית השקמה" בחולון זכה בתחרות האדריכלית "פרויקט השנה"

מבנה מרכז היום העירוני הטיפולי-סיעודי "בית השקמה" בחולון זכה בתחרות האדריכלית "פרויקט השנה" מטעם מגזין "אדריכלות ישראלית". את הפרס קיבל משרד האדריכלות גולני אדריכלים והאדריכלים האחראיים גלית גולני וירון גולני, שתכננו את המבנה הייחודי עם חללים מעוצבים, מרווחים, נעימים, מכבדים וכמובן, מונגשים ומאפשרים שימוש תדיר בכיסאות גלגלים. יצוין, כי המשרד קיבל פרס נוסף על תכנון מבנה זה בשנה שעברה – "אות העיצוב הישראלי".

מדובר במרכז שהקימה עיריית חולון לפני שנים אחדות באזור התעשייה של העיר עבור אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית בני 21 ומעלה. המרכז מופעל בידי עמותת אקים ישראל, בשיתוף מינהל הרווחה והשירותים החברתיים של העירייה ושותפים להקמתו משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, קרן שלם והקרן לפיתוח שירותים לנכים באגף הקרנות של הביטוח הלאומי. במרכז, שפועל בשעות 18:00-08:00, חברים כ-30 אנשים, בני 54-21, שמקבלים תמיכות טיפוליות ושיקומיות באמצעות מגוון פעילויות טיפוליות, טיפולים פרטניים/קבוצתיים, פעילויות העשרה, קבוצות חברתיות ובילוי בקהילה.

צילום: עמית גושר, גולני אדריכלים

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן