כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מתכוננים לשנת הלימודים תשפ"א

השיבוצים לגני הילדים יפורסמו היום יום רביעי

מתכוננים לשנת הלימודים תשפ"א: השיבוצים לגני הילדים יפורסמו היום יום רביעי

ביום רביעי (10.6) יפורסמו באתר האינטרנט העירוני השיבוצים של כ – 3,573 הנרשמים לגני הילדים, לשנת הלימודים תשפ"א; שיבוצי הילדים לצהרונים יפורסמו ביום 18.06.20

צביקה ברוט, ראש העיר :"אגף החינוך וחטיבת השירות השקיעו משאבים רבים בייעול ושיפור חווית השירות והליך הרישום הדיגיטלי לגני הילדים. המוקד הטלפוני שהקמנו בעת הרישום נשא פרי. אני מאמין שגם ההמשך, עם פרסום השיבוצים והמוקד הטלפוני הייעודי, שהוקם לצורך מתן מענה מיטבי ויעיל להורים לשאלות בדבר השיבוצים, ישפר את חווית השירות ויבטיח לכל אחד ואחד מענה וטיפול נקודתי מהיר ויעיל".

יודפת אפק-ארזי, מנכ"לית העירייה: " במהלך העבודה בשנה החולפת לשיפור תהליכי השירות בעירייה, שמנו במוקד את ייעול וטיוב תהליך הרישום לגני הילדים ולצהרונים, מתוך מטרה לתת שירות איכותי נגיש ויעיל לרווחת ההורים. שירות זה כולל הן רישום מרחוק והן תגבור מוקד טלפוני לתקופת הרישום והערעורים. בנוסף, נעשה מאמץ לסנכרן את שיבוצי הגנים והצהרונים, מתוך מטרה לתת פתרונות מיטביים להורים. אני מודה לאגף חינוך ולחטיבת השירות שפעלו על מנת להביא מוצר ושירות טוב יותר לתושבי בת ים"

עיריית בת-ים תפרסם ביום רביעי הקרוב את השיבוצים לגני הילדים לשנת הלימודים הבאה. הפרסום יעלה באתר האינטרנט העירוני ביום רביעי, י"ח סיוון, 10.6.2020.  במקביל, ישלח מסרון ( SMS), הכולל קישור לפרסום תוצאות שיבוצי הגנים, על פי הפרטים שההורים הזינו במערכת בעת הרישום. 


העירייה הקימה אגף טלפוני ייעודי לשאלות ההורים בדבר השיבוצים:

על מנת להקל על ההורים ונוכח הוראות התו הסגול, אין צורך בהגעה פיסית לאגף החינוך על מנת לקבל תשובות לשאלות או מידע בנושא השיבוצים, ולמען זאת נפתח מוקד טלפוני ייעודי שמטרתו, לסייע ולענות על כל השאלות צורה המהירה והמקצועית ביותר.

ערעורים:

באפשרות ההורים להגיש ערעור על השיבוץ בין התאריכים 10.06.2020 ועד 25.06.2020.

את הערעור ניתן להגיש באמצעות אתר האינטרנט העירוני  בלבד, ולצרף מסמכים הנוגעים לבקשה.

כמו כן, ניתן לעדכן את הבקשה, בכל תקופת הערעורים הרשמית, עד לתאריך ה- 25.6.2020 , מועד סגירת המערכת לבקשות נוספות.

בסיום הגשת הערעור, תשלח הודעת SMS/דואר אלקטרוני המאשרת את הגשת הבקשה.

הערעור ידון בוועדת הערעורים בהתאם לקריטריונים הבאים: הרישום נערך בזמן, גיל הילד, סיבות רפואיות, מקום פנוי בגן המבוקש ושיבוץ בהתאם לבקשת הורה.

תוצאות הערעורים יפורסמו באתר האינטרנט העירוני ביום רביעי, כ"ג תמוז, 15.7.2020. במקביל, תשלח הודעת סמס הכוללת קישור לפרסום תוצאות הערעורים, על פי הפרטים שהזנתם בעת הרישום.

בכל תקופת הערעורים יינתן מענה טלפוני מתוגבר בטלפון: 03-5556380 פקס: 03-5556396

בימים א', ב', ד', ה' בין השעות 08:00-15:30 בימי ג' בשעות 08:00-18:00.

רישום מאוחר לאחר תקופת הרישום הרשמית, לתושבים שטרם ביצעו רישום לגן עבור ילדיהם, יהיה על בסיס מקום פנוי בלבד.

יש לשלוח את הבקשה בצירוף ת.ז וכתובת מעודכנת לדוא"ל- [email protected]

לבירורים בנושא צהרונים בגני הילדים העירוניים ("תוכנית ניצנים") ניתן לפנות לחברה לתרבות פנאי וספורט בטלפון מס' 073-2166138/41 בימים א'-ה' בין השעות 8:30-16:00, פקס: 073-2166134

דוא"ל [email protected] 

כמו כן, החברה לתרבות פנאי וספורט צפויה לפרסם השנה את שיבוצי הילדים לצהרונים ביום 18/6/20 . השנה נעשה מאמץ מיוחד לפרסם את הודעות השיבוץ בצהרונים מוקדם ככל שניתן ובסמוך להודעת השיבוץ בגני הילדים, על מנת לוודא התאמה בין גן הבוקר אליו שובץ הילד לצהרון אליו נרשם. דבר זה  יאפשר ביצוע שינויים נדרשים, ומציאת פתרונות בטרם פתיחת שנת הלימודים. יודגש כי להורים אשר יבצעו רישום לצהרון אחר פרסום השיבוצים, לא ניתן יהיה להבטיח שיבוץ לצהרון המבוקש. הרישום לצהרונים  מתבצע באתר החברה לתרבות פנאי וספורט .

תמונות: דוברות עיריית בת ים

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

עקבו אחרינו בפייסבוק
דילוג לתוכן