כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

התבטאויות של אסי בוזגלו לא ראויות

הדעות החשוכות של אסי בוזגלו אנו מוכרחים להשאיר מחוץ למשחק

האגודה למען הלהטב פרסמה בדף הפייסבוק שלה פוסט כנגד אסי בוזגלו תושב חולון שמופיע כעת בהישרדות

האגודה למען הלטב טוענת כי בפרק של הישרדות VIP ששודר אתמול בערוץ 13 התבטא אסי בוזגלו – כדורגלן לשעבר, בצורה חשוכה, מפלה ופוגענית כלפי הקהילה הגאה.

את הדעות החשוכות של אסי בוזגלו אנו מוכרחים. להשאיר מחוץ למשחק ואנו מוקיעים.כל התבטאות שמכשירה אפליה. בכדורגל הישראלי אין שום מקום לאפליה או שנאה מכל סוג שהיא: לא במגרש, לא ביציע ובטח שלא בחדר ההלבשה.
לכל אחת ואחד יש הזכות להיות מי שהן. בביטחון ובגאווה ללא קשר לנטיה המינית או לזהות מגדרית.
הגיע הזמן לגרש את החושך ולבעוט את הלהט״בופוביה מהמגרשים.

אסי בוזגלו מסר בתגובה :אני מקבל המון תגובות מכל מיני סוגים על הפרק של אתמול והרגע בו התייחסתי לסיטואציה בה אהיה בחדר הלבשה ביחד עם כדורגלן גיי.
חשוב לי לפתוח ולהגיד דבר ראשון – טעיתי. לא לקחתי בחשבון כי תיאור תחושה אישית שלי, מבוכה אישית שלי, בסיטואציה תיאורטית, עלול להיות דוגמא לרגע, שהוא מציאות מוחלטת ועוד פחות נעימה – עבור אדם אחר.
אני לא רוצה למרוח אתכם במשפטים כמו "כשלתי בלשוני" ו"דברי הוצאו מהקשרם". אתם כבר למדתם להכיר אותי ולדעת שאני לא מתבייש – אמרתי את הדברים. בעקבות התגובות של אנשים שנפגעו מהאופן בו הדברים שלי הובנו, אני מבין שגם אני צריך לעבוד על התחושה הזאת עם עצמי ואני בהחלט מתכוון לעשות זאת. אני ער לכך שעולם הספורט "המצ'ואיסטי" נפתח יותר ויותר לספורטאים מקהילת הלהט"ב ואני שמח על כך. למשל למדתי ביממה אחרונה שאפילו פה בארץ יש קבוצת כדורגל בשם "ריינבול" ובה משחקים כדורגלנים מהקהילה הגאה.
אני רוצה להבהיר שתמיד דגלתי בכך שכל אדם צריך לחיות את חייו באופן חופשי וכיצד שנוח לו. אני מאמין בשוויון זכויות לכל אדם ללא הבדל דת, גזע, מין או נטייה מינית. אני לא נבהל מתגובות קשות, אני לומד מהן.

גאה לחלוטין בחבריי הגאים!

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן