כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

ציון לשבח

תאגיד המים והביוב "מי שיקמה" קיבל ציון לשבח מרשות המים,

תאגיד המים והביוב "מי שיקמה" קיבל ציון לשבח מרשות המים, על היערכותו ותפקודו בצל משבר הקורונה.

מנכ"ל תאגיד "מי שיקמה" אריק מולה, קיבל ביום שני ה- 15/6/20 מכתב הערכה וציון לשבח מאריאל ח'גבי, מנהל מרחב מרכז, יחידת ביטחון מים ברשות המים. במכתב נאמר: "איום הקורונה קיים וימשך כנראה עוד הרבה זמן, מים הינו מוצר קיומי ולאור זאת החשיבות בהמשך אספקת המים ופינוי השפכים כבשגרה גם במצב חירום".

"התאגיד נערך בהתאם להנחיות והגבלות משרד הבריאות והנחיות רשות המים (עבודה במשמרות, קפסולות, הפרדה בין צוותי השטח למשרד, שמירה על היגיינה ועוד), התאגיד מימש את האחריות והראייה על אף שאותר חולה בתאגיד/ עובד שטח, ההשפעה התמקדה בעובד השטח בלבד שנכנס לבידוד- ישר כוח".

כמו כן נכתב "התאגיד יזם וביצע תרגול לבחינת כשירות התאגיד ואף הפיץ נוהל להמשך פעילות "בצל" הקורונה לטווח הקרוב, הבינוני ורחוק- הנוהל היווה מודל לכלל תאגידי המים במרחב. התאגיד המשיך לתת מענה למרות הקשיים ופעל רבות למימוש כלל המשימות ובכך המחלקות בשטח ובמשרד, התאגיד נתן שירות לתושבים מרחוק, המשיך הפיקוח על פרויקטים ואף קידם את חלקם. התאגיד נערך ונתן מענה לאירועי השבר בתשתיות המים והביוב בהתאם לנורמה ובמקביל לתיקוני השבר נערך וסיפק מים חליפיים לתושבים בהתאם לנורמה הנדרשת".

ולסיכום נכתב "אין הפתעות, מי שפועל ונערך בשגרה מוכיח עצמו במצבי חירום".


רו"ח זוהר נוימרק מ"מ ראש עיריית חולון ויו"ר הדירקטוריון של התאגיד מסר: " בשמי ובשם הדירקטוריון אני מבקש לברך את אריק והצוות המופלא שלנו על עבודה קשה וכפי שניתן לראות מהמכתב, גם מתגמלת. הידיעה כי הצוותים ערוכים ומוכנים לכל תרחיש מהווה גאווה אדירה עבורי".

אריק מולה מנכ"ל התאגיד: אנחנו חיים בתקופה מאתגרת לתאגידי המים והביוב שצריכים להיערך לתרחישי קיצון שונים. התאגיד רואה מטרה עליונה בהערכות מיטבית לכל מצב חירום ככל שיהיה, בכדי להבטיח רציפות תפעולית ותפקודית, ואני גאה בעובדי התאגיד על התגייסותם להמשך עבודה מלאה גם במסגרת משבר הקורונה. בכדי להמשיך ולתת שירות איכותי במהלך תקופת הבידוד תגברנו את מערך השירות הדיגיטלי שלנו וכן נערכנו בהתאם להנחיות משרד הבריאות בכדי לעמוד בתנאי התו הסגול. אנו ממשיכים לתרגל תרחישי חירום שונים גם בתקופה זו בכדי להיות מוכנים בכל עת.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן