כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

הודעה מיוחדת של מוטי ששון

תלמיד בית ספר יסודי נדבק בקורונה

מקרה רביעי היום של קורונה בעיר חולון.

לאור ריבוי המקרים יצא ראש העיר מוטי ששון בהודעה מיוחדת:

לאור התגברות התחלואה במוסדות החינוך בחולון, החלטתי לפני זמן קצר לקבל את המלצת מנהל החינוך העירוני – והחל מיום ראשון תלמידי כיתות ה-י בחולון יחדלו מלהגיע לבתי הספר ויעברו ללמידה מרחוק. החינוך המיוחד ימשיך ללמוד כרגיל.

ההחלטה הזו התקבלה לאחר ישיבה מיוחדת שקיימנו בעירייה עם הגורמים הרלוונטיים לאור העובדה שמאות תלמידים וצוותי חינוך ממגוון מוסדות חינוך בעיר נמצאים בבידוד עקב החשיפה לחולים מאומתי קורונה. מתוך הבנה למצוקת ההורים, חשוב היה לנו להמשיך לקיים מסגרות חינוכיות לתלמידי כיתות א-ד וכן גני הילדים. אנו ננצל את היעדרם של של תלמידי ה-י על מנת לאפשר לתלמידי הכיתות הנמוכות ללמוד בכיתות מרווחות יותר מאשר במצב הקיים.

מאחר שתלמידי הכיתות הגבוהות יותר נמצאים גם כך על סף החופש הגדול, ועל רקע התחלואה, זוהי החלטה מתבקשת, שהתקבלה כמובן בתיאום עם משרד החינוך.


החלטה זו גם תפחית באופן משמעותי את האפשרות של הדבקה בקרב תלמידי י"א ו'י"ב שניגשים בימים אלה לבחינות הבגרות. חשוב כי נאפשר להם לסיים את שנת הלימודים הלא פשוטה הזו כמו שצריך.

ואנו, התושבים, חייבים כעת משמעת עצמית כפולה ומכופלת. עטו מסיכות, שמרו מרחק והקפידו על היגיינה – זו אינה המלצה, אלא חובה מצילת חיים!

אחרי שפרסמנו כאן לראשונה על מקרה קורונה בשבט הצופים ,שעה לאחר מכן נודע על תלמיד מבית הספר איילון וסייעת בגן ילדים שננדבקו,לא חלפה שעה ונודע שעוד תלמיד חלה בבית הספר דביר.

בשעה האחרונה הודיעה מנהלת בית ספר שנקר על ילד שנדבק בבית הספר,וזו לשון ההודעה שיצאה

הורים יקרים,
בשעות האחרונות קיבלנו עדכון על תלמיד שנמצא כחולה מאומת בנגיף הקורונה. אנו נמצאים בקשר רציף עם משרד הבריאות, משרד החינוך ועיריית חולון ופועלים לקבלת הנחיות מסודרות וכשיהיה בידינו מידע רלוונטי, נעביר אותו אליכם .
אנו פועלים כפי שנהגנו עד היום בשקיפות, אחריות ומקצועיות.
כמו כן אבקשכם לגלות אחריות בנוגע להפצת מידע ובנוסף לשמור על פרטיותו של התלמיד.
אנו מאחלים בריאות איתנה לכולכם,
לכל שאלה הצוות ואני זמין בשבילכם,

ענת גל קוהבלום
מנהלת

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן