כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

160 מחשבים ניידים חדשים נתרמו לילדי חולון

נתרמו מחשבים לילדי חולון בשווי כולל של 100 אלף דולר

נערכים ללמידה מרחוק גם בשנת הלימודים הבאה: בעקבות מאמציו של ראש עיריית חולון, מוטי ששון, לגייס תרומות לשם רכישת מחשבים לילדי העיר לטובת הלמידה מרחוק, מחולקים בימים אלה 160 מחשבים ניידים חדשים, שנתרמו לילדי חולון לשם סיוע בלימודיהם. התורמים הם דני מיכאל, תושב חולון לשעבר שמתגורר בימים אלה בארצות הברית, ורעייתו מרתה, שהקציבו סכום של 100 אלף דולר למטרה זו לילדים תושבי העיר, שנמצאו זקוקים לכך, בהתאם לרישומי מינהל החינוך ומינהל הרווחה והשירותים החברתיים. התרומה התקבלה בסיוע נציג המשפחה בישראל, גדעון גלינה, שדאג לרכוש את המחשבים בארץ ולהעבירם לחלוקה בהתאם להמלצת העירייה. 

דני מיכאל נולד וגדל בחולון ולמרות שאינו מתגורר בעיר כבר שנים ארוכות, הוא שמח להיענות לפנייתו של ראש העיר ששון ולהרים תרומה, שכן הוא שומר לעיר ולמדינה פינה חמה בלב. דני מיכאל מרבה לתרום גם לרווחת חיילי צה"ל. בעיניו, אחד הדברים החשובים לשם צמצום פערים בחברה, הוא הקניית השכלה רחבה לילדים צעירים ולבני נוער, ועל כן, בחר להשקיע מכספו ברכישת מחשבים אישיים לטובת דור העתיד של חולון.

צילום: באדיבות מרתה ודני מיכאל/גדעון גלינה

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן