כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

חשד לנסיון התאבדות והצתה בדירה בחולון

גבר ואישה נפצעו בשרפה בחולון

מבית החולים אסף הרופא נמסר כי בהמשך לשריפה שארעה בחולון הגיעה אישה אלמונית בשנות ה-30 לחייה לחדר טראומה במלר"ד לאחר שככל הנראה ניסתה לבצע ניסיון התאבדות ולהצית את עצמה. מצבה בינוני והיא סובלת משאיפת עשן ומטופלת בדקות אלו. כמו כן, גבר ששהה אף הוא במקום פונה לביה"ח וולפסון ומצבו קל.

כזכור במהלך השעה האחרונה פרסמנו כאן על השרפה בדירה בחולון

מתחנה אזורית חולון נמסר : ש3 צוותים הפיקוד רב רשף איתן גולדנברג פועלים בדקות אלו בשריפה בדירת מגורים ברח זלמן ארן בחולון.
הצוותים במקום מדווחים על אש פעילה בדירה בקומה השלישית בבניין מגורים.
בדקות אלו הצוותים באים במגע עם האש ובמקביל מבצעים סריקות נרחבות אחר לכודים

מרדכי רזיאל יוספוביץ חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום נתקלנו בשריפה במבנה מגורים. מהדירה חולצו גבר כבן 45 ואשה כבת 30 שסובלים מבעיות נשימה עקב שאיפת עשן. הענקנו להם סיוע ראשוני ולאחר מכן הם פונו לבית החולים".

מדוברות מד"א נמסר בנוסף: בשעה 09:12 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על שריפה בקומה השלישית בבניין מגורים ברחוב זלמן ארן בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים אישה בת 29 במצב בינוני, עם סימני שאיפת עשן לביה"ח אסף הרופא וגבר כבן 40 במצב קל לביה"ח וולפסון


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן