כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

אולמי סליה עובד כרגיל ובהתאם להנחיות

הפצת השמועות על אולמי סליה התבררה כלא נכונה

בימים האחרונים התפרסמו ברשתות החברתיות שמועות אודות חולי קורונה ששהו באולמי סליה בחולון.

שמועות אלו יצרו מעט בהלה בקרב מי שקראו אותם ,דבר שהזכיר כפי שפרסמו כאן לראשונה את גל השמועות על מרכז סאדאב בקריית בן גוריון.

יניב חרמון בעלי אולמי סליה בחולון מספר למערכת לראשונה על התרחשות הדברים.

יניב תאר לנו מה עבר עליכם מרגע הפצת השמועות וכיצד פעלתם?

ב 14/6 נכחו 2 חולות קורונה אצלינו באולמי סליה באירוע חינה באולם האמצעי למרות שבבדיקת החום בכניסה נמצאה תקינה אובחנה כחולה כעבור מספר ימים.
אתמול 23/6 קיבלנו שיחת טלפון ממשרד הבריאות בה נדרש לאתר את המלצרים ששירתו את אותן אורחות ולהורות להם להיכנס לבידוד לאלתר עד ה 28/6 וכך פעלנו מידית!
ברשתות החברתיות פורסמה ידיעה שגויה בה נדרש מכל הנוכחים במקום להיכנס לבידוד והדבר גרם לפאניקה ומחול שדים בלתי עציר שמסב נזק אדיר לאולם שפועל על פי הנחיות משרד הבריאות למקרה הנ״ל ובהתאם לתו הסגול בשגרה הנוכחית. יש לתקן את המעוות לאלתר על מנת לא להסב נזק נוסף וגל של ביטולים של אירועים.


חשוב לציין ביקרנו באולם ואכן הוא נוהג על פי הנחיות משרד הבריאות ובהתאם לתו הסגול ושומר על כל ההנחיות.והשהייה בו בטוחה אנא בואו ותבקרו באולם וביחד נעזור לאולמי סליה ושאר העסקים בחולון לצאת מהמשבר הכלכלי שפקד אותם עקב הקורונה.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן