כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מחאת ההורים כנגד רשת קהילה ופנאי

למה מחירי הקייטנות יותר יקרים בחולון?

בית הספר של החופש הגדול והקייטנות עומדים בקרוב להיפתח והסערה התורנית היא תשלומי ההורים שגדלו בהשוואה לשנים אחרות וערים אחרות.

תושב העיר שילדיו עומדים להיכנס לקייטנות בימים הקרובים אומר למערכת המחיר פשוט לא נורמלי הגענו למחיר של 1300 שח לילד זה מחיר לא הגיוני ימה יעשו כאה שיש להם מספר ילדים.

אומרת למערכת עוד תושבת אני עצמאית וגם ככה קשה עם הקורונה העסק שלנו החל לנוע עכשיו אני לא מבינה איזה לב אטום יש להם במערכת עכשיו זו תקופה קשה אז שיספגו את המחיר ולא יעלו מחירים.

תושב העיר לו מספר ילדים בקייטנות אומר אני א מבין למה בראשון לציון המחיר הוא פחות מחולון ולמה בבת ים פחות מחולון למה חולון כבר לא עיר הילדים ,לצערי חולון איבדה את מזמן ובמיוחד רשת קהילה ופנאי.

שי קינן חבר מועצת העיר ויור האופוזיציה פרסן היום ברשתות החברתיות את הפוסט הבא:


עשרות הורים פונים אלי ושואלים:
למה שי? למה?
ובפי אין תשובה מלבד – ככה.
ככה זה נראה ומתנהל ששלטון שבע, עייף ומושחת מנהל את העיר וזה לא ישתנה עד שנתעורר. עד שנחליט לשים את עצמנו בעדיפות הראשונה ונלך לממש את זכותנו הדמוקרטית לפני הנסיעה לים או לקניון.
אני מבטיח דבר אחד בצורה חדה שאינה משתמעת לשני פנים, אחרי הבחירות הבאות וככל שהדבר יעלה בידי ״רשת קהילה ופנאי״ תעבור שינוי רדיקלי ותנוהל באופן שונה בתכלית.

מרשת קהילה ופנאי נמסר:

המחירים שפרסמנו וכל תנאי התכנית נגזרים ממתווה משרד החינוך. המחירים שונים לכל אשכול ולכן ההבדל במחירים. יש משתנים נוספים שמשפיעים על המחיר כגון תוספת שעות, אבטחה, קבוצות קטנות וכד'. אני לא יודעת איך תמחרו בערים אחרות אנחנו נצמדנו למתווה.

ועוד נשאלנו: מדוע בראשל"צ, שהיא באשכול 7 במדד החברתי-כלכלי, בדיוק כמו חולון, משלמים הרבה פחות מחולון?
שהרי גובה התשלום נקבע על פי האשכול של המדד החברתי-כלכלי…

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן