כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

גלית לוי תנהל את בית הספר השש שנתי קריית שרת

בימים אלה מתנהלים הליכי מכרז לבחירת מנהלים גם לשתי החטיבות של בית הספר – אלון וארן

גלית לוי תנהל את בית הספר השש שנתי קריית שרת

בימים אלה מתנהלים הליכי מכרז לבחירת מנהלים גם לשתי החטיבות של בית הספר – אלון וארן

ועדת המכרזים בחרה בגלית לוי לנהל את בית הספר השש שנתי קריית שרת בעיר והיא תחליף את טלי דרור שהודיעה על פרישתה.

גלית, תושבת תל אביב, היא אשת חינוך מוערכת מזה 26 שנים, אשר ניהלה ב-8 השנים האחרונות את חטיבת הביניים בן-צבי בקריית אונו, מהמובילות בארץ.  היא בעלת תואר ראשון בספרות ותואר שני בניהול מערכות חינוך. בנוסף, היא בוגרת תוכנית המנהלים של משרד החינוך.

לוי החלה את הקריירה החינוכית שלה  בתיכון הראשונים בהרצליה כמורה לספרות ומחנכת, מנהלת שכבה וחברת הנהלה ולאחר מכן ניהלה במשך מספר שנים את בית ספר  ״אורנים״ ברמת השרון.      במשך שנות הניהול בחטיבה בקריית אונו הדגישה גלית את המנהיגות ואת המצוינות כערך מוביל בעשייה החברתית-ערכית לצד זו האקדמית. בתפיסתה החינוכית היא מאמינה, כי לכל תלמיד מגיעה הזדמנות שווה לחינוך ראוי ופועלת בכל דרך  שכך יהיה. 


בימים אלה מתנהלים הליכי מכרז לבחירת מנהלים גם לשתי החטיבות של בית הספר – אלון וארן.

כזכור, מנהלת אלון שלומית כהן הודיעה על פרישתה לטובת ניהול כפר הנוער הדסה נעורים, ומנהלת ארן חגית קראדי-גואטה הודיעה על עזיבתה לטובת ניהול תיכון באר טוביה.

בית ספר קריית שרת הוא הגדול ביותר בחולון ולומדים בו כ-2,500 תלמידים. בבית הספר יש כ-150 אנשי צוות והוא מציע מגוון מגמות בתחומי האומנויות, הספורט ועוד.

צילום: פרטי

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן