כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

סיכום שנה

בתאל בן דוד מסכמת שנה

בתאל בן דוד יו"ר הנהגת ההורים בחולון מסכמת שנה.

ללא ספק שנה לא קלה עברה על מערכת החינוך בחולון כאשר לראשונה ההורים בראשותה של בתאל בן דוד נקטו לראשונה עמדה בכל הנוגע לתנאי התלמידים במערכת החינוך וההתנהלות בזמן הקורונה.

לראשונה מזה שנים עמדו לצד בתאל חברי הנהגה מאוחדים שכל אחד תרם את תפקידו מעזרה בהפצת המסרים ועד ביקור אצל ראש העיר או מנהל החינוך בעת הצורך ועל כך מגיע להנהגת ההוריפ שאפו גדול.

בתאל בן דוד סכמי לנו את השנה שעברה עליך.

השבוע הסתיימה שנת הלימודים תש"פ באופן רשמי. זאת הייתה שנה לא פשוטה ומאוד מאתגרת, שנה שבה נגיף עולמי טרף את הקלפים באחת ושינה את העולם כפי שהכרנו אותו.
לא פעם השמעתי ביקורת והתעוררו חלוקי דעות בין ההורים לבין הגורמים הרשמיים, בהם משרד הבריאות, משרד החינוך והרשות המקומית. לא פעם נאלצנו, אנחנו ההורים, ששלחנו את היקר לנו מכל למוסדות החינוך במציאות של חרדה שמכרסמת ואי ודאות שמשתלט – להסתפק בשברי מידע או לחילופין בפרסומים שהופיעו בתקשורת.
אבל תמיד ובכל בוקר ראיתי לנגד עיניי את טובת הילדים ואת טובתם של ההורים הרבים שפנו אלינו בתסכול, חשש ולעיתים זעם וחוסר אונים.
אבל בחרתי לעשות. בימים הקשים שבהם אלפים יצאו לחל"ת או פוטרו, עם הרבה חברים טובים דאגנו לסלי מזון. בנוסף, ביקשנו להגיע לכל ילד או ילדה שנאלצו ללמוד בזום בבית נטול מחשב. יחד עם הרבה לבבות פועמים ויפים הגענו ללא מעט ילדים ומשפחות שהיו זקוקים לטיפת אור בכל החושך שנכפה עלינו.
ויחד עם הביקורת, פגשתי בצוותים חינוכיים שקדישו את עצמם לילדים, למנהלי בתי ספר שעשו הכל כדי לשמור על שגרה וביטחון במציאות הרעועה, לראש מינהל החינוך בחולון אריאלה קידר ומנהלי האגף שמצאו את עצמם ביום אחד מנווטים בימים סוערים שבהם לא תמיד היה שר חינוך שיודע לתת את התשובות.
היום אני רוצה להודות לכם על שהצלחנו למרות הכל לסיים את השנה הקשה הזאת יחד, ובעיקר להודות למורים ולהורים שנתנו את כל כולם כדי לשמור ולהגן על הילדים.
שמרו על עצמכם ועל בריאותכם, וניפגש בשנה הבאה (לא מבטיחה שלא יהיו ויכוחים)


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן