כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

צפו:שוטרים עצרו רוכבים בדרך לפיגוע

צפו:ברגע האחרון השוטרים מנעו פיגוע

שוטרים מנעו אסון – עצרו רוכבי אופנוע כשברשותם אקדח טעון ודרוך.

אמש (ב') במהלך פעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל בשכונת תל גיבורים בחולון, עצרו השוטרים לבדיקה אופנוע , שהיה בנסיעה ועליו שני רוכבים (19,20 חולון).

במהלך הבדיקה תפסו השוטרים אקדח טעון ודרוך שהיה ברשות החשודים.

החשודים נעצרו והובאו לתחנת המשטרה לצורך חקירתם והבוקר (ג') הם הובאו לדיון בבית המשפט השלום בתל אביב, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם..

פעילות יזומה זו של המשטרה , המתבצעת כחלק ממלחמתה בפשיעה החמורה, מצטרפת לשלל פעולות משטרת ישראל אשר נאבקת בנחישות נגד עבירות הנשק, הכל במטרה למנוע פשיעה וטרור ולשמור על שלום הציבור וביטחונו.


מאז תחילת השנה משטרת ישראל תפסה בכל רחבי הארץ למעלה מ 3,250 פריטי אמל"ח וכלי נשק, עצרה יותר מ 1700 חשודים בגין עבירות אמל"ח ומאות חשודים נוספים בגין עבירות ירי והוגשו מאות כתבי אישום.

יש לזכור כי אמצעי לחימה המוחזקים בניגוד לחוק משמשים לא אחת עבריינים, כנופיות וארגוני פשיעה, זאת בעיקר על רקע סכסוכים וחיסולי חשבונות מקומיים, אך לא רק. אמצעי לחימה אלו משמשים גם לביצוע פיגועים, פשעים חמורים ולאירועי אלימות קשים.

החקירה נמשכת.

רצ"ב תמונה וסרטון של פריקת האקדח לאחר תפיסתו.
קרדיט: דוברות המשטרה

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן