כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

קולרים במסלולי ההליכה

בקרוב בכל מסלולי ההליכה בעיר ראשון לציון

אילנית הרוש חברת מועצת העיר ראשון לציון מטעם סיעת מרץ ומחזיקת תיק בריאות הציבור פנתה בהצעה לסדר ב19 למאי לראש עיריית ראשון לציון רז קינסטליך וביקשה להציב ברזיות מים (קולרים)במסלולי ההליכה בעיר ראשון לציון והיום הגיעה הבשורה.

אילנית מה הבשורה?

אני שמחה לבשר כי ראש העיר והנהלת העיר אישרו את הצעתי לפעול להצבתם של מתקני מים קרים ("קולרים") לאורך מסלולי ההליכה ברחבי העיר. הצעתי זו נועדה להמשיך וליצור סביבה המאפשרת לתושבים לשמור על חיים פעילים ובריאים ולהתרענן בעודם מבצעים פעילות גופנית. הצעה זו מקבלת חשיבות נוספת כעת, על רקע החלטת הממשלה לסגור, בין היתר, את חדרי הכושר, והפיכת מסלולי ההליכה לאחד הנדבכים המרכזיים בביצוע פעילות גופנית. כעיר מקדמת בריאות, חברה ברשת ערים בריאות ובתוכנית "אפשריבריא", התוכנית הלאומית לחיים פעילים ובריאים, חשבתי שזה מתבקש להיענות לפניות הרבות שהגיעו ללשכתי בעניין זה. תושבים רבים אשר הלינו על כך שלאורך המסלולים עצמם לא מוצבות ברזיות מים קרים, דבר אשר מקשה על ביצוע הפעילות הגופנית. כעת, אני שמחה כי העירייה תפעל להצבת מתקני מים קרים ואני בטוחה כי הדבר יעודד יותר אנשים לבצע פעילות גופנית ואף יסיר חלק מהחסמים של אלו שבוחרים שלא לעשות כן, בשל הסירבול והצורך בסחיבת בקבוק מים אישי. אני מודה לראש העיר רז קינסטליך ולחברי מועצת העיר על תמיכתם בנושא חשוב זה. שלכם ולמענכן, בבריאות ובפעילות הגופנית

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן