כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

הפסטיבל בוטל

המוזאון נפתח והפסטיבל הבינלאומי בוטל

המרכז לתאטרון בובות בחולון הודיע בדף הפייסבוק שלו על ביטול הפסטיבל השנתי לתאטרון בובות וכך כתב:

אנו מודיעים בצער על ביטולו של הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון בובות בשנה זו. בהתחלה עוד חשבנו שהפסטיבל יידחה לאוקטובר (סוכות), אבל השבוע הודיעה לנו עיריית חולון מסיבות תקציביות – הפסטיבל יבוטל כליל ב-2020.
מצער, מבאס, אבל מחייב הבנה. בכל זאת, אי אפשר להתעלם מהתקופה, מה"מצב" ומהשלכותיו. נשאר רק לקוות לימים טובים יותר (ולעקוב אחרי הפרסומים על מיזם רשת חינמי חדש של מרכז תיאטרון בובות וביה"ס לאמנות תיאטרון הבובות… שאו-טו-טו יעלו הפרסומים לגביו).

לעומת זאת מוזיאון הילדים הישראלי בחולון חוזר לפעילות חלקית ופותח את שעריו לאחר תקופה ארוכה. בשלב זה יורשו לבקר במוזיאון מבוגרים מגיל 18 ומעלה בלבד בתערוכות: "דיאלוג בחשכה", "הזמנה לשקט", "דיאלוג עם הזמן" ו"הביטלס – מסע הקסם המסתורי". הפעילות מתקיימת בקפסולות, בהתאם להנחיות התו הסגול, כאשר בכל סיור ישתתפו 10 אנשים לכל היותר.

יש לתאם את הביקור מראש בטל' 03-6503000 (בהמשך תתאפשר רכישת הכרטיסים גם באופן מקוון), ניתן לפנות גם באמצעות ווטסאפ להודעות בלבד 054-4774474, או באמצעות לשונית "צור קשר" באתר המוזיאון. מינימום כרטיסים להזמנה –  6, כאשר ניתנת הנחה לתושבי חולון בהצגת תעודת זהות.

להלן פרטים על אודות התערוכות השונות שפתוחות למבקרים עתה –  


הביטלס – מסע הקסם המסתורי – מסע מופלא עם הלהקה המפורסמת בעולם, שעתיים של פעילות בלתי שגרתית, מעשירה ובעיקר מהנה לא רק לאוהבי הביטלס.

הזמנה לשקט – חוויה ייחודית של תקשורת אחרת בהדרכת מדריכים חירשים, בה לא שומעים דבר אך מדברים בלי סוף.

דיאלוג עם הזמן – התקופה האחרונה העלתה למודעות את חשיבותו הגדולה של הקשר הבין-דורי, שבו עוסקת התערוכה. הביקור בתערוכה, בהדרכת מדריכים אזרחים ותיקים, הוא מסע שרצוף במצבים מרגשים, משעשעים ומהנים.

דיאלוג בחשכה – סיור שמתקיים בחושך מוחלט ומודרך על ידי מדריכים עיוורים. בתערוכה בלתי שגרתית זו לא רואים בעצם דבר, אך מגלים עולם ומלואו, ואולי בעיקר את עצמנו. התערוכה חושפת את המבקרים לעולם החושים העשיר הטמון בכל אחד ואחד מהם, ויוצרת מפגש נטול דעות קדומות בין אנשים עיוורים לבין אנשים רואים.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן