כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

בהמשך לשרפה הותקן גלאי אש

ההמלצות של שרותי הכיבוי לכללים לבית בטוח

בהמשך לסיפור הבלעדי אותו הבאנו כאן לראשונה על הכלב שהציל את הקשיש באמצע הלילה ,ביקרו אתמול בכירים ממטה מחוז דן של שרותי הכיבוי בביתו של הקשיש.

משרותי הכיבוי נמסר לנו:

כחלק מהתפיסה של מפקד מחוז דן טפסר רונן מכטייב "גלאי לכל קשיש", הגיעו היום ממטה המחוז סגן מפקד המחוז תת טפסר בועז רקיע ורע"ן חקירות וחירום אליקו אלבז לביתו של הקשיש שחייו ניצלו בזכות כלבו שנבח ללא הפסקה והגעה מהירה של לוחמי האש ופעולות כיבוי וחילוץ אשר הצילו את חייו.
בדירת הקשיש הותקן גלאי עשן שמטרתו להתריע בתחילתה של השריפה ובכך יקנה לו זמן לצאת מהבית.
ממחלקת ההסברה של מחוז דן מבקשים מההורים לשוחח עם הילדים לגבי הסכנות שבבית בעקבות המצב הלא נעים ( גל שני קורונה ) כולנו נמצאים בבית.
מומלץ לדבר עם הילדים מה מותר ומה אסור ולקבוע כללים לבית בטוח.

  1. הרחיקו חומרים דליקים מהישג ידם של ילדים. ( גפרורים ומצתים).
  2. הטעינו על משטחים קשיחים ולא דליקים.
  3. סוללות ליתיום הוציאו מהחשמל מהחשש לטעינת יתר.
  4. התקינו גלאי עשן- מציל חיים ומציל בזמן
  5. במקרה של דליקה צאו מהר ..לא להתחבא באחד מהחדרים ולהקשות את החיפוש של הלוחמים להגיע אליכם , במידה ואתם לכודים לכו לחדר הכי רחוק מהשריפה פתחו חלון והזעיקו עזרה וחייגו 102 למכבי האש.

לתזכורת למקרה

לפני מספר ימים בשעה 03:48
פרצה דליקה בדירה ברחוב ניצנה בבת ים. הדייר, אדם מבוגר ומוגבל עם כיסא גלגלים ומתנייד עם חמצן. קולות הכלב העיר את הדייר וגם את כל דיירי הבניין שנחלצו לעזרתו.
שלום לדייר ונזק כבד בדירה.


זה היה עיניין של רגעים יכל להיות פה אסון נוראי תאר לנו אחד השכנים,אתה ישן בלילה פתאום הרחנו ריח שרוף והכלב של השכן החל לנבוח מייד קמנו יחפים וראינו מחזה שרואים בסרטים השכן המבוגר הולך ומדדה והכלב מאיץ בן לצאת מהדירה שהייתה אפופת עשן.

אם לוחמי האש לא היו מגיעים לפה במהירות כל המבנה היה עולה באש לכן בשם כל השכנים אני רוצה להודות ללוחמי האש שבאו וחילצו אותו ואת הכלב מהדירה ודאגו ל כאילו היה אביהם.

גורמים בכיבוי האש מסרו לנו שעיריית בת ים נירתמה לעזור לקשיש ולדאוג לו למחסורו הזמני אך עדיין הדירה שלו שרופה ויש לשפץ אותה ולדאוג להשלים את הדברים שנשרפו.

כל המעוניין לתרום מוזמן ללחוץ על הלינק הזה עזרה לקשיש בבת ים ואנו נעביר לגורמים המתאימים.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן