כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מיזם חדשני בבת ים

חווית כדורגל בליגה אחרת!

מיזם חדשני בבת ים: חווית כדורגל בליגה אחרת!

ראש עיירית בת ים ששיחק הערב עם הילדים: ״בשורה משמחת לחופש הגדול״

בעיצומו של החופש הגדול חנך היום ראש עיריית בת ים את מגרש הכדורגל האלקטרוני הראשון מסוגו בעיר!

במסגרת חידוש והוספת הפעילויות ברחבי העיר נחנך היום מגרשי כדורגל ראשון מסוגו הבנוי משער אלקטרוני ומסביבו מתחם כדורגל המעניק חוויה של משחק באיצטדיון. המגרש נמצא בגן הלנה ראפ.

המתקן נותן אפשרות למגוון רחב של משחקים בהם יש לעמוד במספר משימות- כדוגמת בול פגיעה, שוער ניטרלי, עוצמת בעיטה ועוד.


במגרשי הכדורגל ניתן יהיה לשחק גם בשעות היום וגם בשעות החשיכה עד השעה 21:00. בנוסף בין 14:00-16:00 לא יתאפשר משחק בכדי לא להפריע לשכנים.

ראש העיר, צביקה ברוט שהצטרף הערב למשחק עם ילדי העיר אמר: ״לילדי בת ים מגיע יותר! המגרשים החדשים מפגישים בין הטכנולוגיה לכדורגל ויסבו לילדי העיר עניין רב ופעילות חדשנית ומיוחדת שפתוחה לכולם. שמחתי לראות את הצעירים מבלים במגרש החדשני, פתיחתו בחופש הגדול היא בשורה משמחת.

אני רוצה להודות לסגן ראש העיר יהודה הרוש, למנכ״לית העירייה יודפת אפק-ארזי ולכל הצוות הנפלא שעבד על זה. יש לנו עוד הפתעות רבות ברחבי העיר!

צאו לשחק ושמרו על ההנחיות.״

יהודה הרוש, סגן ראש העיר ומחזיק תיק שפ"ע: "במסגרת התכנית הרב שנתית של חטיבת שפ"ע אנו פועלים כל העת לשדרוג הגנים הקיימים במטרה לפתח את המרחב הציבורי, תוך מתן מענה מיטבי לצורכי התושבים”.

תמונות: דוברות

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן