כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

250 ילדים לא ילכו לגן היום

כאוס במנהל החינוך בחולון

28 גנים של החינוך המיוחד שהם בערך כ250 ילדים לא ילכו היום לגן וזאת מסיבה שאין באפשרות העירייה לאייש כח אדם ביום של תשעה באב,כאשר כנראה לטענת ההורים הסייעות בחרו שלא להגיע לגנים כיצד זה יתכן שבגנים הרגילים יש סייעות ובגנים של החינוך המיוחד אין,מה שהולך במנהל החינוך זה כאוס יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה קצת מחשבה והתחשבות ו250 ילדים הו הולכים לגנים ולא נשארים בבית ואיתם גם ההורים.

אמא של אחד הילדים מוסיפה ואומרת איך יכול להיות שבעיר הילדים, אמא לילד בחינוך המיוחד, ממתינה לתשובה 3 ימים ואינה נענית?

ההורים שהתנהלו מול מנהל החינוך ביקשו לקבל תשובות איך ההחלטה התהפכה תוך מספר ימים שבתחילה הודיעו שיש גן ולאחר מכן לא.

התשובות שקיבלנו אומרת אחת האימהות מזכירות גנון,בתחילה הפנו אותנו לגננות ולאחר מכן שראו שאנחנו מתעקשות לקבל תשובות אמרו לנו שתשעה באב זה יום בחירה ולכן לא יהיו גנים.

קבוצת האימהות איתם שוחחנו אומרת הכיצד גנים רגילים פועלים כרגיל וגנים של החינוך המיוחד אינם עובדים?הרי יכלו לתגבר בעוד סייעות ולהפעיל את הגנים.


חולון מתהדרת בתואר עיר הילדים הכיצד? יש אפליה בין החינוך הרגיל לחינוך המיוחד ואנו לא נשתוק ,מנהל החינוך חייב לתת את הדין לכך ,הם יושבים במגדל השן במנהל החינוך ובכלל לא אכפת להם מילדינו,במה שונה הדם של ילד בחינוך המיוחד מדם של ילד רגיל?למה האפלייה הזו?

מעיריית חולון טרם נמסרה תגובה

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן