כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

נתוני הקורונה בחולון לשבוע הנוכחי

מוטי ששון הכריז עצרנו את הגידול

מוטי ששון ראש עיריית חולון ציין בדף הפייסבוק שלו כי השבוע כי הודות לנחישות החולונית ובסיוע עשרות רבות של עובדי עירייה ובני נוער מתנדבים שנרתמו למאמץ – הצלחנו במשימה הראשונה שהצבנו לעצמנו בגל השני של הקורונה: לעצור את הגידול במספר המאומתים בחולון. תוך שבועיים הורדנו, ביחד, את קצב ההכפלה של הנגיף בעיר מ-1.36 ל-1.14. מספר המאומתים לפני שבועיים עמד על כ-700 וכעת על 513.

הנתונים בחולון לפי אתר משרד הבריאות נכון להיום הם:

מספר חולים מאומתים-1449

חולים פעילים-535

מספר חולים שנוספו בשבוע האחרון-177


מספר בדיקות שנעשו בשבוע האחרון-2786

חולים פעילים ל10000 נפש-29

מספר מבודדי בית בחולון: 700

התפוסה בבית החולים וולפסון עומדת על 69% ובמחלקת הקורונה 66% כאשר 24 אנשי צוות בבידוד.

התפוסה בבית החולים אסף הרופא עומדת על 65.43% ובמחלקת הקורונה 100% כאשר 35 אנשי צוות בבידוד.

עוד הוסיף ראש העיר מוטי ששון כעת עומדת בפנינו המשימה החשובה מכל ואין לי כל ספק שנעמוד בה: הורדת קצב ההכפלה אל מתחת ל-1.0 – והפיכת חולון לעיר ירוקה בהתאם לתוכנית של פרויקטור הקורונה, רוני גמזו. אני בטוח שזה אפשרי. אני רואה את המשמעת העצמית ברחובות שלנו ואת ההבנה שעטיית המסכות היא הצלת חיים. ישנו מאמץ משותף אמיתי לשמור על עקרונות הממ"ש שקבענו: מסיכה, מרחק, שטיפה. שאפו לכולם.

בשלב זה, כדי להצליח באמת ולהיות "ירוקים", מוטלת על כל אחת ואחד מאיתנו החובה להתאמץ עוד מעט, להקפיד קצת יותר ולהסביר ולהבהיר לבני משפחתו וחבריו את חשיבות ההקפדה על ההנחיות.

עיר ירוקה תהיה הדבר הקרוב ביותר למה שהכרנו בעידן שלפני הקורונה. זה חשוב לעסקים, זה חשוב לתרבות וליוצרים, זה חשוב לבריאות הנפשית של כולנו.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן