כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

אלפי ביצים הושמדו בקריית שרת

נמנע אסון בזכות השיטור העירוני

אלפי ביצים, שלא אוחסנו בתנאים נאותים ושנמצאו מסוכנות למאכל אדם, הושמדו השבוע בחולון על ידי אנשי השירות הווטרינרי העירוני.

צוות של השיטור העירוני הבחין במרכז מסחרי בקריית שרת באדם פורק מתוך כלי רכב מסחרי תבניות ביצים. הצוות ביקש מהאדם לעיין בתעודות המשלוח, שמעידות על מקור הביצים, וגילה כי תבניות הביצים שהיו מצויות בכלי הרכב לא היו מקוררות כנדרש. למקום הוזעקו אנשי השירות הווטרינרי העירוני, שהחלו בבדיקת הביצים, הן בנושא טמפרטורת ההובלה והן בנושא סימון הביצים ומקורן מול מפקחי מועצת הלול. הבדיקה העלתה כי הביצים מסוכנות למאכל אדם, מאחר שהובלו בטמפרטורה שנעה בין 28 לבין 34 מעלות צלזיוס ולא בטמפרטורה של עד 20 מעלות צלזיוס, כפי שקובע החוק. הביצים, בכמות של כ-4,400, הושמדו, טרם הגעתן ללקוחות.

מנהל השירות הווטרינרי העירוני, ד"ר ויקטור חדד, מזכיר כי מומלץ לרכוש רק ביצים שמוחזקות בקירור ומוטבעת עליהן חותמת תקינה. כן, מומלץ לרכוש ביצים רק במרכולים או בחנויות לממכר ביצים, ולא בדוכנים מזדמנים בשווקים או מרוכלים שמסתובבים עם מכוניתם בשכונות השונות.

צילום: עיריית חולון

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן