כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

האקתון בחולון

האקתון בצל הקורונה

Quick Track, מערכת ניהול תקציב לעסקים קטנים, היא הזוכה בהאקתון חדשנות בתחום התשלומים הדיגיטליים, שהתקיים בתחילת השבוע ביוזמת artCitytS , Coriunder ו-MAX

תחת הגבלות הקורונה וכיפת השמיים, הציגו בתחילת השבוע שישה מיזמים בתחום התשלומים הדיגיטליים את המוצרים שלהם מול צוות שופטים שהורכב מבכירי תעשיית הפינטק

הקבוצה הזוכה, Quick Track, פיתחה מוצר המאפשר לחברות קטנות ובינוניות לנהל פרויקטים ולחלק תקציב באמצעות כרטיסי אשראי נטענים. המקום הראשון זיכה אותה בפרס כספי על סך 10,000 ש"ח מתנת MAX ובגישה חינם לפלטפורמת Coriunder בשווי כספי של 60,000 ש"ח

Hackommerce הינו האקתון חדשנות המתקיים זו השנה השנייה ברציפות בחולון והינו שילוב כוחות בין עמותת StartCity, אשר מקדמת יזמות בקרב יזמים וצעירים ברשויות המקומיות בישראל וחברת Coriunder אשר מעניקה כלים טכנולוגים לחברות פינטק בארץ ובעולם.

חברת MAX מעורבת בקהילה היזמית בתחום הפינטק בשנים האחרונות ובחרה להצטרף כשותפה לאירוע מתוך אמונה כי שיתוף הפעולה יכול לייצר תועלות רבות גם לחברה וגם ליזמים הצעירים. האתגר, ״ניהול תשלומים וארנקים דיגיטליים״, אפשר לקבוצות למנף את הסינרגיה בין היכולות הטכנולוגיות של MAX וCoriunder -.


כשבועיים לפני הסגר הראשון, 12 הקבוצות התארחו במרכז הצעירים ״ג׳סיקה״ ובמרכז החדשנות ״אתחלא״ בחולון למרתון של 28 שעות על מנת להתכונן לגמר הגדול! במסגרת ההגבלות והאיסור על ההתקהלויות, אירוע הגמר נדחה לסוף חודש אוגוסט.

בגמר נבחנו החברות על פוטנציאל ההצלחה שלהן לפי מדדי שוק, איכות הצוות ומוכנות הטכנולוגיה, זאת על מנת לקדם את הקבוצות לעודד אותן להשיק את המוצרים שלהם לשימוש הקהל הרחב.

מתוך 12 הקבוצות, 6 קבוצות התקדמו לשלב ההצגה בפני פאנל השופטים אשר הורכב מבכירים ובכירות בתעשיית הפינטק: בנק הפועלים, CitiBank, מיקרוסופט, ויזה ו- MAX.

בין המתחרים חברות המפתחות מערכות תשלומים לאמנים, לשותפים לדירה, מערכות ניהול ספקים והפקת אירועים, ניהול תזרים הוצאות לעסקים, ניהול כרטיסי תשלומים והוצאות לילדים ונוער, וכרטיסים לניהול הוצאות רפואיות ועוד ועוד.

בגמר שהתקיים בתחילת השבוע נבחרה קבוצה אחת אשר זכתה בפרס כספי על סך 10,000 ש״ח מתנת MAX ובגישה חינם לפלטפורמה של Coriunder בשווי כספי של 60,000 ש"ח, הקבוצה הזוכה Quick Track פיתחה מוצר המאפשר לחברות קטנות/בינוניות לנהל פרויקטים וחלוקת תקציב באמצעות כרטיסי אשראי נטענים ותמשיך בפיתוח המיזם שלה יחד עםCoriunder ו- MAX.

במקום השני זכתה MAX Together אשר פיתחה אפליקציה לניהול הוצאות עבור שותפים לדירה, האפליקציה מחברת בין עולמות הפינטק והמגורים ותמשיך את פעילותה ביחד עם Coriunder בשנה הקרובה.

עירית חולון בשיתוף עם StartCity מייצרות הזדמנויות חדשות עבור יזמים בתחילת הדרך וגם למנוסים יותר מאז 2015 וגם השנה התחרות נערכה במרכזי החדשנות של העיריה אשר אירחו את היזמים באירוע הפתיחה והאירוע המרכזי במהלכם עמדו לרשות היזמים מתקנים ברמה גבוהה ואירוח מכובד לאורך כל שלבי התחרות.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן