כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

הפרדת כוחות

הטור של אלינור ברגר

מיקי ומיכל ( שמות בדויים) החליטו על הפרדת כוחות.

מיקי ומיכל הבינו שהעדיפות היא לא ללכת לבית משפט ולתת למישהו אחר, צד ג', להחליט על החיים שלהם, אלא, לדבר, עם כל הקושי ולהגיע להסכם גירושים.

מיקי ומיכל דיברו איתי טלפונית והסברתי להם שיש שתי אפשרויות, אחת שהם יגיעו אליי עם הסכמות ואני אערוך את ההסכם או אפשרות שנייה והיא,  להגיע אליי להליך גישור  משפחתי כמגשרת משפחתית ובסופו של הליך לצאת עם הסכם גירושים. כמובן שציינתי שכמגשרת לא אוכל בעתיד לייצג בהליך משפטי את מי מהצדדים אם חס וחלילה העניינים יגיעו אל כותלי בית המשפט או בית הדין הרבני.

למיקי היה חשוב לסיים בכמה שפחות זמן, ולמיכל היה חשוב שכמובן נסיים מהר, אבל שגם הילדים לא ייפגעו מהתהליך, ובאשר לעלויות, הם כבר הבינו שהליך גישור משפחתי יחסוך להם הרבה כסף לעומת האלטרנטיבה של בית משפט. אז, השבוע לאחר 8 פגישות, הגענו להסכם גירושים כולל. הליך שלעיתים היה מרובה באמוציות, רגשות אך גם עלתה ממנו הבנה שזה הדבר הנכון לעשות והכי טוב שהזוג הזה, לקח בידיו את האחריות ועשו זאת באופן הכי טוב להם ולילדים שלהם!.

בשבוע הבא נלך יחד אל בית המשפט, נקבל את תוקפו של ההסכם כפסק דין ומשם, יילכו השניים לרבנות, וייצאו לדרך חדשה.


עו"ד אלינור ברגר הינה עו"ד בתחום דיני המשפחה, הירושה והגישור המשפחתי, משרדה קיים כבר כמעט 11 שנה, אלינור מביאה סיפורים מעבודתה התוססת.

אלינור ברגר משרד עורכי דין וגישור

03-6433963

אתר אינטרנט: http://www.elinorbergerlaw.co.il/

פייסבוק: https://www.facebook.com/elinorbergerlaw.co.il/

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן