כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

כנסו וגלו כמה חולי קורונה אצלכם

1,163 חולי קורונה בחולון

עפ"י נתוני פיקוד העורף נכון להיום (שני,21.9.20):

1,163 חולי קורונה בחולון

מוטי ששון: "חולון עיר אדומה כבר כשבוע ימים וזוהי שעת חירום אמיתית. אם המצב לא ישתפר, גם לאחר הסגר תישאר העיר תחת מגבלות כואבות.

אם כולנו לא נתעורר ונציית להנחיות כלשונן – ביחד, המחיר יהיה כבד!"

אדום בוהק! עפ"י נתוני פיקוד העורף ניתן לזהות קפיצה משמעותית במספר התושבים המאומתים לקורונה בחולון כאשר נכון להיום, שני, 21.9.20, יש בחולון 1,163 חולים פעילים שמתוכם נוספו 36  חולים רק ביממה הקודמת.


קצב ההכפלה בחולון עומד על 1.83%  ולמעלה מ-1,800 מתושבי העיר נמצאים בבידוד.

עפ"י פיקוד העורף, מיקוד התחלואה בחולון הינו בכל העיר ולא שכונתי שכן רובן של השכונות מוגדרות כאדומות ומקצתן – כתומות. כך, למשל, בתל גיבורים – 162 חולים, בקריית אילון – 122 חולים, בנאות רחל – 98 חולים, בגרין – 96 חולים, בקריית עבודה – 92 חולים,

בקריית בן גוריון – 74 חולים, בקריית שרת (מערב) – 69 חולים, בנווה ארזים 65 חולים, בג'סי כהן – 64 חולים ובאגרובנק – 58 חולים.

ראש העיר מוטי ששון: "זוהי שעת מבחן לקהילה החולונית ומצב התחלואה בעיר תלוי רק בנו! עלינו להירתם כאיש אחד לשמירה על ההנחיות – בסגר ולאחריו –  בכדי לבלום את התפשטות הנגיף."

לאור המספרים המזנקים בעיר, באגף הפיקוח והשיטור העירוני עוסקים מזה מספר שבועות באכיפה מוגברת ברחבי העיר על אי עטיית מסכות במרחב הציבורי ועל התנהלות העסקים עפ"י נהלי התו הסגול וכך גם תימשך הפעילות.

העירייה פועלת בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל ושני הגופים קוראים לציבור להקפיד על קיום תקנות הסגר, לעטות מסיכה על הפנים במרחב הציבורי ולשתף פעולה עם השוטרים והמפקחים כחוק במהלך פעולות האכיפה.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן