כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

חולון הירוקה

כל נתוני התחלואה בחולון נכון להיום

ראש עיריית חולון מוטי ששון הכריז בדף הפייסבוק שלו:

חדשות נפלאות לתחילת השבוע – חולון ירוקה!!!  שמח לבשר לכם כי הודות לשיתוף הפעולה שלכם, העיר היקרה שלנו מקבלת כעת ציון 4.3 והיא כעת ירוקה!! 

אני מבקש להודות לכל אחת ואחד מכם, תושבים יקרים, על ההירתמות אבל מבקש להזהיר: זוהי רק ההתחלה, צריך להמשיך ולהקפיד על הכללים. חזרה לשאננות ולשגרה לא זהירה תוביל במהירה למחוזות האדומים ‼️

אני מבקש בהזדמנות זו להודות גם לכלל הצוותים העירוניים ולפיקוד העורף על הפעילות המאומצת, לילות כימים, שהושקעו על מנת להוריד את התחלואה בעיר. את המגיפה הזו ננצח רק ביחד – שבוע טוב חולון.

עפ"י נתוני פיקוד העורף מהבוקר, ראשון, 18.10.21, יש בחולון 668 חולים פעילים, שמתוכם נוספו 4 חולים ביממה הקודמת, ולמעלה מאלף מתושבי העיר נמצאים בבידוד. עפ"י מודל הרמזור של משרד הבריאות, הציון של חולון עומד על 4.3 ולכן היא מוגדרת החל מהיום כעיר ירוקה.


בעירית חולון מביעים סיפוק מהירידה בתחלואה והפיכתה של העיר לירוקה אך מביעים חשש, שללא המשך הקפדה על ההנחיות, הישג זה לא יישמר. לפיכך, אגפי העירייה ימשיכו לפעול בכל התחומים כגון: אכיפה מוגברת בשיתוף עם משטרת ישראל, הסברה, פתיחת מתחמי בדיקה, מרכז תשאולים ועוד.

כ-900 תושבים נבדקו אתמול במהלך השבת במתחם "היבדק וסע" (דרייב אין) במחלף קוממיות, ואחוז המאומתים שהתגלה בו עמד על 1.13% (כאשר האחוז הארצי עמד על 2.56%). לאור החשיבות של בדיקות אלה,  ייפתח מחר, יום שני (19.10), מתחם "היבדק ולך" (ווק אין)   ב"בריזה" שבקריית אילון בשעות 21:00-16:00 ללא צורך בהפניית רופא.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן