כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

תאונה קשה ברחוב הלוחמים

צעיר וצעירה נפצעו בינוני עד קשה

צעיר וצעירה שרכבו על אופנוע נפצעו בתאונה עם אוטובוס

מדוברות איחוד הצלה – מחוז מרכז נמסר: שצוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לצעיר וצעירה שרכבו יחדיו על אופנוע ונפצעו בינוני ובינוני עד קשה כתוצאה מתאונה עם אוטובוס ברחוב הלוחמים בחולון.

שמואל משולם איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות אוטובוס ואופנוע. רוכבת האופנוע נפצעה בינוני עד קשה ורוכב האופנוע נפצע בינוני. צוותי כיבוי פעלו בזירה וחילצו את רוכבת האופנוע שנלכדה תחת האוטובוס".

אדיר סיני חובש נוסף של איחוד הצלה הוסיף: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו להם בזירת האירוע הם פונו לבית החולים וולפסון שבסמוך כשהם סובלים מחבלות ופציעות בגפיים".

בנוסף דובר מד״א זכי הלר מוסר: שבשעה 08:02 התקבל דיווח במוקד 101 של מד״א במרחב איילון על ת.ד בין אוטובוס ואופנוע עם 2 רוכבים בחולון סמוך לביה״ח וולפסון. חובשים ופראמדיקים של מד״א העניקו טיפול רפואי ופינו לביה״ח שיבא תל השומר צעירה בת 22 במצב בינוני עם חבלות בגפיים התחתונות וגבר בן 22 במצב קל מפונה לביה״ח וולפסון.


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן