כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

תינוקת ננעלה ברכב

האם נתנה את מפתח הרכב לתינוקת

בת ים: תינוקת ננעלה בשגגה לעיני אמה, כונני ידידים חילצו אותה בשלום • בידידים קוראים להורים לאמץ את "כלל המפתח"

היום (ראשון) בשעה 13:36 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוקת כבת שנה שננעלה בשגגה לעיני אמה בחניון ברחוב אורט ישראל בעיר בת ים.

אלדד רבי, ישראל אוחנה, רות שירה יעקובי, כונני סניף בת ים, יחד עם סמנכ"ל הארגון, לייזי שטרן, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. תוך זמן קצר חילצו בשלום את התינוקת מבלי לגרום כל נזק לרכב.

סמנכ"ל הארגון, לייזי שטרן, סיפר: "מדובר באמא שיצאה מהסופר ותוך כדי סידור הקניות נתנה את מפתחות הרכב לתינוקת. היא לחצה על לחצן הנעילה והרכב ננעל כשהיא לבדה בפנים. כשהגעתי למקום אלדד רבי היה באמצע ניסיון פתיחה של הרכב, ולידו עמדה האם כשהיא מבוהלת. הרגענו את האמא והצטרפנו אליו בניסיונות הפתיחה. בסוג רכב זה הפתיחה מאתגרת מאוד וזה דורש מעט יותר זמן. תוך כדי ניסיונות הפתיחה אב התינוקת הגיע עם מפתח רזרבי ופתח את הרכב. ב"ה חילצנו את התינוקת לשמחת הוריה, שלא הפסיקו להודות לנו על מהירות ההגעה למקום ועל ניסיונות החילוץ של בתם הקטנה. אנו רואים שוב עד כמה חשוב להשאיר את מפתח הרכב ביד ולא להניח אותו או שלא לתת אותו לילד".

בידידים קוראים להורים לקחת לידיים את "כלל המפתח" ולשאת עמם את מפתחות הרכב תמיד • במקרה של נעילה יש ליצור קשר מיידי עם המוקד 053-313131
קרדיט תיעוד: ידידים


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן