כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

המארזים והברכות המרגשות של ילדי ראשון לציון

צפו בסרטונים ובברכות המרגשות

תלמידי ראשון לציון שיגרו אלפי מכתבים וסרטונים לילדי הדרום ובהם חיזוקים וחיבוקים מרחוק. אחת התלמידות, עמית אברמוביץ, מכיתה ב' בבית הספר יפה נוף, הציעה דרך להתמודד עם האזעקות: "אני יודעת שזה מצב מפחיד, אני רוצה להציע לכם פתרון. אם יש לכם בובה, אתם יכולים לחבק אותה קרוב קרוב ללב, היא תיתן לכם הרבה אומץ, כמו שאני עושה".

גם תלמידי בית ספר חופית הכינו ברכות, הצטלמו איתן ושלחו הכל כברכה מצולמת לילדי הדרום. ציורים וברכות נשלחו גם מילדי בית הספר נווה דקלים. הילה בדור מכיתה ב' כתבה: "לתושבי הדרום היקרים! מקווה שלא יהיו לכם הרבה אזעקות ותדעו שהכל יעבור. אוהבת". בית הספר יצר כבר קשר עם בית ספר מאשדוד כדי לקיים שיעור משותף בזום. כמו כן גייס בית הספר וההורים כ-6000 ₪ עבור ארוחות חמות לחיילים.

תלמידי בית הספר מרחבים שלחו מכתבים מעודדים לילדי בית הספר גיל רבין בשדרות תחת הכותרת: "ואהבת לרעך כמוך", מסר שבית הספר מהדהד כל השנה. אור כהן מכיתה ד' כתב: "אני מקווה שאתם שומרים על עצמכם, אנחנו וכל עם ישראל אתכם". התלמידים חתמו את מכתביהם עם פרטי התקשרו ואף הציעו להיות אוזן קשבת בימים מתוחים אלו.

מכתבי תלמידי נשלחו גם מבתי הספר עדיני, אריאל שרון, חביב, עין הקורא וחופית. במקיף ט' נאות אשלים, הכינו תלמידי י"ב מארזים מתוקים לחיילי צה"ל הממוקמים בעוטף עזה. כמו כן, תלמידי בית הספר, המשתתפים בפרויקט המבורך של עמותת "עושים שכונה" ותנועת תרבות, ניקו, שיפצו והשמישו מקלטים בשכונת רמת אליהו בעיר וכעת עוברים לפעילות במקלטים באשדוד.

תלמידת כיתה ב' מביהס יפה נוף- עמית אברמוביץ- עם הצעה להתמודדות עם האזעקות


מכתבים מתלמידי בית ספר מרחבים

בית ספר נווה דקלים גייס כספים לארוחות חמות לחיילים בעוטף עזה

תלמידי יב במקיף ט נאות אשלים בשיפוץ וניקיון מקלטים

מארזים שהכינו לחיילים תלמידי יב מקיף ט ראשון לציון

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן