כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

חיסון משפחתי

ידעתי שברגע שאני מחסן את אבא, אני מאפשר לו להמשיך לחיות בלי חשש

אריה לוי צדק בן ה- 72, הוא מושתל כליה. כשגילה שרמת הנוגדנים בדמו נמוכה, לא חשב פעמיים והיה מראשוני המתחסנים של מכבי שירותי בריאות במנה השלישית במרכז הרפואי בראשון לציון. מי שזכה לחסנו היה בנו ניר, שבזריקה אחת הסיר מאביו את החשש לחבק שוב את הנכדים
  
אריה לוי צדק עבר לפני כשלוש שנים השתלת כליה ובשבוע שעבר היה מראשוני המתחסנים במנה השלישית: "בדיקה סרולוגית שעברתי העלתה שרמת הנוגדנים אצלי בדם נמוכה, ואיתה חזרו כל החששות של השנה האחרונה; קניות ומפגש עם הנכדים- הפכו להיות שוב מלווים בחרדה. כשנפתחה האופציה לקבל מנת חיסון נוספת- לא חשבתי פעמיים ופניתי לנפרולוג שלי, ומשהתקבל האישור המיוחל- הגעתי להתחסן. הידיעה שיש לי את היכולת לשמור על עצמי ועל הסובבים אותי מאוד מרגיעה ומאפשרת לחיות, פשוט כך".
 
מי שחיסן את אריה הוא בנו, ניר, שמחסן כבר חודשים ארוכים במכבי שירותי בריאות בראשון לציון, שהיה נרגש מהמעמד: "ידעתי שברגע שאני מחסן את אבא, אני מאפשר לו להמשיך לחיות בלי חשש. הנכדים בשבילו זה הכל, וידעתי כמה קשה לו המרחק. להיות מושתל איברים זה אף פעם לא פשוט, אז בטח עם עננת מגיפה שמרחפת מעליך. אני שמח שהוא קיבל את ההחלטה להתחסן בשלישית ומקווה שכמה שיותר יתחסנו. רק כך הקורונה תהפוך להיות זיכרון רחוק".

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן