כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

גאווה מקומית מראשון לציון סג"ם ניב

סג"ם ניב סיים השבוע את קורס קציני הגנה אוירית

גאווה מקומית מראשון לציון סג"ם ניב היה בין מסיימי קורס קציני הגנה אווירית שהסתיים השבוע

ניב, בן 20, הוא הבכור מבין אחיו. בזמנו הפנוי, אוהב ניב ללכת לים, לטייל ולשחק במשחקי כדור. בתיכון הרחיב את המגמות הנדסת תוכנה ופיזיקה.                                                    

סג"ם ניב התגייס במרץ 2020 ולאחר קיום טירונות והכשרה בביסל"א שובץ למערכת הנשק "יהלום" ושירת ארבעה חודשים בגדוד 139.  לאחר תקופה זו יצא לקורס מפקדים וחזר כמפקד לסוללה בה היה ומשם יצא לבה"ד 1.  

אחד האנשים שהשפיעו על ניב וגרמו לו לצאת לקצונה הייתה מפקדת הפלגה הצעירה שלו כאשר הגיע לראשונה לגדוד. "המפקדת שלי ראתה בי את הפוטנציאל ולקחה אותי להמון שיחות, היא ממש עזרה לי בתהליך, היום אני יכול רק להודות לה כי עשיתי את הבחירה הנכונה". הוא מספר. 

אחת החוויות המשמעותית של ניב מהשירות היא בתקופתו כמפקד. "הייתי אחראי על ההכנה לקורס מפקדים בסוללה, קיבלתי יד חופשית בהכנה שלו וזה היה מאוד משמעותי, הרגשתי שיש לי את האפשרות להתפתח כמפקד וכחייל וזה מאוד מרגש כי כרגע מסיימים איתי קצינים שהייתי אחראי על ההכנה שלהם, כך שאפשר לראות את התוצאות ואני מאוד גאה בעצמי בעקבות כך." עם סיום הקורס ישרת ניב במערכת הנשק "יהלום".


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן